filmas

Filmo režisierius: būtų „nusikaltimas žmonijai“ nesukurti nuogo Thoro scenos (video)

Naujausio filmo „Thoras: meilė ir griaustinis“ režisierius Taika Waititi sako, kad tai būtų buvęs „nusikaltimas žmonijai“, jei Chris Hemsworth filme nebūtų apsinuoginęs, rašo PinkNews. Ne paslaptis, kad daugelis Thoro gerbėjų su tuo sutinka.

Pasirodė filmo apie gėjų meilę anonsas. Įkvepia pozityvumu

Ketvirtadienį „Universal Pictures“ išleido iš ties ilgą filmo „Broliai“ (angl. „Bros“) anonsą, kuriame yra dar nematytų scenų iš LGBTQ+ aktorių kolektyvo, praneša Out. Jau vien patas anonsas privers nusišypsoti - puikios filmo scenos kupinos lengvos erotikos ir humoro.

JAV ambasados dovana – nemokama filmo „Matas Shepardas yra mano draugas“ peržiūra internete

Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada visiems norintiems suteikia unikalią progą pamatyti dokumentinį filmą „Matas Shepardas yra mano draugas“ visiškai nemokamai jūsų namuose. Filmas pasakoja apie nužudytą jaunuolį gėjų, kurio mirtis paskatino pokyčius JAV politinėje padangėje.

„Visos mūsų baimės“ - nuo birželio 10 d. kino teatruose

Gyvenant kaimo bendruomenėje neįmanoma užsitikrinti anonimiškumo. Šiuolaikiniam lenkų meni-ninkui Danieliui Rycharskiui nėra ko slėptis – kaimynai priima jo viešą meną, kartu protestuoja prieš derlių niokojančius šernus, kartu sekmadieniais meldžiasi, o kad jis – gėjus, atrodo niekam nėra nes-varbu. Kaime įvykus nelaimei sugyvenimo ribos persibraižo. Apie šį realų menininko gyvenimo epi-zodą pasakoja lenkų režisierių Łukaszo Rondudos ir Łukaszo Gutto vaidybinis filmas „Visos mūsų baimės“. Nuo birželio 10 d. jį rodo Lietuvos kino teatrai.

Birželio 10 d. - Kino teatras Pasaka - Visos mūsų baimės (video)

Gdynės kino festivalyje kaip geriausias filmas apdovanota drama stebina nuo pirmųjų kadrų, kai ekrane pasirodo Dawido Ogrodniko vaidinamas pagrindinis herojus – kaime gyvenantis menininkas Danielis Rycharskis. Jis aistringai meldžiasi, vilki vaivorykštės juostelėmis papuoštą treningą (Danielio močiutė tas juosteles vadina „elgebetais“), ant jo krūtinės tabaluoja kryžius, o rankose laikomo rožinio elementas yra „Xanax“ tabletės.

Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje filmo „Mattas Shepardas yra mano draugas“ peržiūra ir diskusija su Matto tėvais

JAV ambasada Lietuvoje birželio 1 - 3 d. organizuoja dokumentinio filmo "Mattas Shepardas yra mano draugas" peržiūrą su lietuviškais subtitrais. Įėjimas nemokamas. Po peržiūros vyks diskusija „LGBT+ tėvų baimė: ar mano vaikas saugus“. Diskusijos svečiai - Matthew Shepardo tėvai, žmogaus teisų gynėjai Judy ir Dennis Shepardai ir Rasa Račienė – viena iš organizacijos „Mamos už LGBTQ+ vaikus“ įkūrėjų. Diskusiją moderuos atlikėjas, aktorius, autorinės muzikos ir socialinių projektų kūrėjas bei LGBTQ+ bendruomenės narys Dominykas Vaitiekūnas. Diskusija bus verčiama į lietuvių kalbą.

Pamačius naujojo filmo apie Torą anonsą - gerbėjų klausimai ar jis biseksualus?

Liepos 8 d. Europos kino ekranuose startuos naujausias Marvel filmas „Toras: meilė ir griausmas“ (angl. „Thor: Love and Thunder“). Naujausias filmo anonsas pakurstė kalbas, kad galbūt Toras yra biseksualus.

"Daktaras Strange 2" uždrausta rodyti Saudo Arabijoje dėl personažės lesbieties

Uždraudimo priežastis - superherojė Amerika Chavez. „The Hollywood Reporter“ praneša, kad dėl LGBTQ+ turinio filmas yra uždraustas Saudo Arabijoje ir galbūt Kuveite.

Nors filmo siužeto detalės nėra atskleidžiamos, atrodo, kad filme yra per daug turinio, kurio neįmanoma iškirpti. Dėl to ir nuspręsta uždrausti rodyti kūrinį. O tai puiki žinia LGBTQ+ bendruomenei kitose šalyse - nes tai reiškia, kad pagaliau jie galės ekrane matyti juos reprezentuojančią personažę.

Tikrais įvykiais paremtas filmas apie „vienuolę lesbietę“ sukėlė pasipiltinimą

Filmas Benedetta nuo pat paskelbimo apie jo filmavimą sukėlė nepasitenkinimo bangas. Pasakojime vaizduojamas 17-ojo amžiaus vienuolės gyvenimas, kuri buvo apkaltinta užmezgusi romaną su kita vienuole ir padirbinėjusi stebuklus.