Rasa Račienė: tradicinei šeimai ne LGBT yra pavojus

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Rasa Račienė: tradicinei šeimai ne LGBT yra pavojus

Sek, 04/10/2022 - 19:59
Kategorija:
0 komentarų

Laisvės TV laidos Šviesos eteryje kalbėjusi Rasa Račienė sako, kad jai reikėjo ne vienerių metų priimti kitokią seksualinę orientaciją kaip normą. Dabar jai atrodo, jog tokių diskusijų apie kitos orientacijos žmones jau neturėtų būti, tačiau, deja, mūsų visuomenei dar reikia nueiti ilgą kelia iki visiško visų žmonių lygiateisiško vertinimo. Rasa, praėjus kiek laiko, jau kiek kitaip vertina ir susitikimą su prezidentu.

Rasa prisipažino, kad Queer terminas jai ilgą laiką buvo nesuprantamas. Tačiau pasidomėjus atidžiau - atėjo ir atsakymai. „Kai pagauni būtent šitą niuansą, kad tai yra kalba apie žmogų ir santykis su žmogumi gali būti traktuojamas tik kaip žmogaus su žmogumi, tai šioje vietoje turėtum pakilti laipteliu aukštyn ir truputėli nusimesti tas klišes“, - sako R. Račienė.

Moters teigimu, kova už tradicinę šeimą žeminant kitus yra žema. „Tas kas siūresne sąvoka yra tradicinė šeima: moteris, vyras, vaikai. Tai yra gražu. Mes esame visi tradicinės šeimos. Bet, kad tikrai tradicinei šeimai yra iškilęs pavojus, bet ne iš tos pusės ką maršistai sako, ne LGBT jiems yra pavojus. Jiems yra pavojus kas vyksta tarp vyro ir moters. Tai yra begalė dalykų, tai yra neištikimybės, tai yra smurtas, tai yra nepagarba ir t.t.“.

Ji sako, kad šeimos bus stiprios ne tuomet kai puls kitus žmones, o kai iš esmės spręs minėtas problemas.

Pokalbio metu Rasa Račienė sako jau kiek atsargiau vertinanti susitikimą su prezidentu. Ji sako, kad greičiausiai G. Nausėdos kvietimas susitikti buvo surengtas norint užglaistyti situaciją.