Prastas seksas - specialsitės patarimai kaip tai pakeisti

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Prastas seksas - specialsitės patarimai kaip tai pakeisti

Tre, 03/23/2022 - 20:00
Kategorija:
0 komentarų

"Daugybei porų pasitaiko nevykusių naktų. Jos vengia apie tai kalbėtis. Susikurti saugią erdvę, kurioje būtų galima pasirodyti pažeidžiamiems ir aptarti seksualinius potyrius, yra geriausias būdas išsiaiškinti nesusipratimus", - sako profesionali klinikinė konsultantė Gina Senarighi, kuri jau daugiau nei dešimtmetį moko savo klientus išlaikyti sveikus santykius. Jos praktinę patarimų knygą „Mažiau barnių, daugiau meilės“ lietuviškai išleido leidykla „Liūtai ne avys“.

Seksualinės problemos paprastai būna susijusios ne vien su seksu. Dažniau pagrindinė problema – komunikacija, saugumas, artumas, tinkamos ribos.

Spręskite problemą

1. Prieš pradėdami, greitai abu pasitikrinkite savo fizinę ir psichinę būseną. Ar kuris nors iš jūsų alkanas arba pavargęs? Jei taip, pirmiausia patenkinkite šiuos pagrindinius poreikius, paskirdami kitą laiką pokalbiui.

2. Raskite ramią vietą, kur niekas neblaškytų. Galbūt verta išeiti iš namų ir pasivaikščioti parke, o gal net pasikalbėti automobilyje.

3. Atvirai pasikalbėkite šia jautria tema.

Tyrimai rodo, kad ginčas paprastai dažniausiai užbaigiamas taip, kaip pradedamas. Jei pradėdamas sudėtingą pokalbį stengsitės būti supratingas ir tolerantiškas, tai padės abiem per visą pokalbį likti atlaidesniems.

Prisiminkite, kada paskutinį kartą jautėtės iš tiesų suprastas savo partnerio. Kokie jo veiksmai padėjo jums taip pasijusti?

Žymos