Mokslininkai: dauguma iš mūsų esame biseksualūs
Mokslininkai teigia, kad tikrasis biseksualių žmonių kiekis yra ženkliai didesnis, nei matome įvairiose visuomenės apklausose. Daktaras Jasonas Hodgsonas, antropologas ir genetikas iš Anglia Ruskin universiteto, primena, kad seksualumas yra spektras: nuo išskirtinai heteroseksualaus vienoje pusėje iki homoseksualaus kitoje. Taigi, dauguma žmonių turėtų būti kažkur per vidurį.
„Prognozuoju, kad dauguma žmonių iš tikrųjų turėtų būti biseksualūs“, – „MailOnline“ sakė daktaras. Norėdamas pagrįsti savo teoriją, jis pateikė detalesnį paaiškinimą.
Mokslininkas pasiūlė suskirstyti žmones pagal skalę nuo 0 iki 100. Nuliui priklausytų žmonės, kurie per visą savo gyvenimą neturėjo nei vienos intymios patirties su tos pačios lyties asmenimis. 100-ui būtų priskirti tie, kurie neturėjo jokių heteroseksualių patirčių. „Tai homoseksualūs ir heteroseksualūs kraštutinumai“, – sakė jis.
„Viskas tarp jų būtų biseksualų diapazone – tam tikra tos pačios lyties atstovų dalis ir tam tikra priešingos lyties seksualinės patirties dalis“, - tvirtino jis pabrėždamas, kad visi likę žmonės pasidalintų skalėje per vidurį – nuo 1 iki 99.
„Įtariu, kad dauguma žmonių būtų šiek tiek biseksualūs“, - kartojo jis atkreipdamas dėmesį į apklausų ir realybės neatitikimus. - „Žmonės, kurie identifikuoja save kaip 100 procentų heteroseksualius, tam tikru savo gyvenimo momentu iš tiesų galėjo turėti seksualinės patirties su tos pačios lyties asmenimis“.
Johnas Sylla, Amerikos biseksualumo instituto prezidentas, sakė, kad žmonės, kurie teigia esantys „tik heteroseksualūs arba tik gėjai“, dažniausiai „apibendrina savo patirtį“ ir neįvertina to, kad gyvenime turėjo bent keletą kitokių seksualinių santykių. Be to, J. Sylla nuomone, kai kurie biseksualūs žmonės dėl įvairių priežasčių pasirenka gyventi heteroseksualaus ar homoseksualaus žmogaus gyvenimą.
- Prisijunkite arba užsiregistruokite jei norite komentuoti