Beprotybei ribų nėra. Pasiūlė tikrinti pretendentų į valstybės tarnybą seksualinę orientaciją

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Beprotybei ribų nėra. Pasiūlė tikrinti pretendentų į valstybės tarnybą seksualinę orientaciją

Št, 05/04/2024 - 09:15
Kategorija:
0 komentarų

Kremliaus valdomi Rusijos politikai niekada nepasižymėjo sveiku protu. Vienas naujausių akibrokštų Dūmos deputato Aleksandro Chinšteino pasiūlymas tikrinti žmonių, kurie dalyvauja atrankose į valstybės tarnautojų pozicijas, seksualinę orientaciją.

Nepaisant to, kad ne seksualinė orientacija lemia darbo kokybę, politiko nuomone tokiuose patikrinimuose nėra „nieko smerktino ar blogo“. Aleksandro Chinšteinas pareiškė, kad LGBTQ+ žmonės negali dirbti valstybės institucijose, kurios koordinuoja ar organizuoja vaikų bei jaunimo auklėjimą.

„Tradicinių šeimos vertybių apsauga yra vienas iš valstybės politikos principų, o į tuo užsiimančius žmones reikia žiūrėti ypač atsargiai“, – sakė Rusijos deputatas, skelbia vzsar.ru. - „Mano nuomone, neprieinamomis zonomis turėtų būti tos institucijos, valdžios struktūros, kurios yra tiesiogiai susijusios su vaikų, paauglių ir jaunimo auklėjimu ir ugdymu“.

Jo nuomone, LGBTQ+ žmonėms turi būti įvestas apribojimas net patekti į tokių institucijų pastatus. Jis taip pat nurodė, kad Rusijoje stebimas „gėjų lobistų bandymas įsiskverbti į švietimo įstaigas ir sistemos aplinką, kad paveiktų vaikus“.

Šis pareiškimas yra vienas iš daugelio sistemingų pastarųjų metų Kremliaus veiksmų susidoroti su LGBTQ+ bendruomene.