R. Račienės žinutė visuomenei po Vitaliaus ir Albino vestuvių: „Palaikykite tai, kas tikra“

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

R. Račienės žinutė visuomenei po Vitaliaus ir Albino vestuvių: „Palaikykite tai, kas tikra“

Sek, 04/14/2024 - 10:00
Kategorija:
0 komentarų

Pirmoji po Vitaliaus ir Albino santuokos liudijimu pasirašiusi Rasa Račienė kviečia ir kitus išreikšti paramą. Ji teigia, kad mažai porų gali pasidžiaugti tokiu atsidavimu vienas kitam kurį demonstruoja šie žmonės.

„Yra sakančių, kad tokia meilė yra kitokia. Yra sakančių, kad tokia meilė yra nepriimtina. Yra sakančių, kad tokius žmones reikia gydyti. Tačiau, kiekvienas, išgirdęs jautrią Vitaliaus ir Albino istoriją, kuri tęsiasi jau 52 metus, negali likti abejingas“, - socialiniame tinkle Facebook rašo Rasa.

Ji sako, kad jai daro gilų įspūdį Vitaliaus ir Albino meilė. „Neišduoti. Palaikyti. Jausti pagarbą. Rūpintis. Mėgautis opera. Keliauti kartu. Turėti kasdienius ritualus, kiekvienais metais fotografuoti vienas kitą, laikant įrėmintą prieš tai buvusių metų nuotrauką. Nepalikti. Nei džiaugsme, nei varge“, - teigia R. Račienė. – „Paklauskite savęs: kiek žmonių visa tai turi?“.

Rasa priduria, kad šių dviejų vyrų gyvenimas yra puikus įrodymas skolos, kurią Lietuva vis dar turi LGBTQ+ žmonėms.

„Per ceremoniją nuskambėjo žodžiai: „Mums jau per vėlu sulaukti partnerystės įstatymo ir pasinaudoti juo. Laikas negailestingas.“ Kaip atsakas į tai, buvo ištarta kita frazė: „Tai ne jie pavėlavo. Vėluojame mes, Lietuvos žmonės“, - dalijasi R. Račienė.

Ji pakvietė visus tapti Vilatiaus ir Albino santuokos liudytojais pasirašant čia - https://manoteises.lt/peticija/liudiju-meile/