meilė

„X-Men 97“ kūrėjas patvirtina, kad Morph prisipažino jaučiantis jausmus komandos draugui

„X-Men 97“ gerbėjai džiūgauja po patvirtinimo, kad vienas X-Man herojų jaučia romantiškus jausmus kitam komandos nariui. „X-Men 97“ yra didelio susidomėjimo sulaukęs animacinis televizijos serialas ir viena geriausių visų laikų Marvel komikso adaptacijų.

Amberli pristatė debiutinę dainą ir vaizdo klipą „Tu Šalia“ (video)

„Tai daina apie lengvą išprotėjimą, kuomet geriau mąstysi „kas būtų, jei būtų“, nei grįši į realybę“, - sako atlikėja pristatydama pirmąją autorinę dainą „Tu šalia“. Kviečiame pamatyti seksualumu alsuojantį vaizdo klipą.

Homoseksualus operos solistas apie atsiskleidimą: bijojau, kad aš prarasiu draugus

Homoseksualumo neslepiantis operos solistas Antanas Zakarauskas laidoje „Nepatogūs klausimai“ teigė, kad iki 21 metų bijojo būti savimi. Vis dėlto, jo nuogąstavimai nepasitvirtino, o dabar jis džiaugiasi meile, kuri suteikia gyvenimui prasmę.

Kodėl homoseksualių žmonių laikymasis už rankų vis dar kelia aistras?

Nepaisant vis labiau liberalėjančios visuomenės ir augančio LGBTQ+ bendruomenės priėmimo, homoseksualių žmonių laikymasis už rankų viešoje vietoje vis dar sukelia stiprias reakcijas ir dažnai yra vertinamas kontroversiškai. Kodėl taip yra? Juk absoliuti dauguma žmonių net nepastebi, kai rankomis susikimba vyras ir moteris.

Moteris kreipėsi į ekspertą: Aš netikiu, kad mano vaikinas gėjus

Sutrikusi moteris nusprendė kreiptis į ekspertą patarimo po to, kai po trumpos pertraukos santykiuose su savo vaikinu, jis jai prisipažino esantis gėjus. Moteriai kilo abejonių ar tai iš tiesų yra tiesa, o gal tokiu būdu jis tiesiog bando visam laikui nutraukti santykius.

Silvester Belt Eurovizijoje rado meilę? Socialiniai tinklai ūžia (video)

Eurovizijos dalyvius ne tik ant scenos, bet ir vykstančiuose kituose renginiuose Malmėje atidžiai stebi gausybę žurnalistų ir socialinių tinklų nuomonės formuotojų. Jie pastebėjo ir pranešė apie neseniai gimusius romantinius jausmus tarp Silvester ir Šveicarijos atstovo Nemo Mettler. Apie tai pakomentavo ir pats Silvestras.

Deividas Valma pristatė naują dainą: „grįžt atgal nebegaliu, nors kūnas nori būt kartu“

Deividas Valma išleido pirmąją savo dainą. „Padėk man“ kūrinyje jis atvirai pasakoja apie meilę, kurią patyrė keliaudamas užsienyje. GayLine.LT redakcija kviečiame išgirsti šį puikų kūrinį.