vestuvės

PAMATYK. Nuostabūs vaizdai iš Don Lemon ir Tim Malone vestuvių

Ilgametis CNN vedėjas, žurnalistas Don Lemon prieš daugiau nei mėnesį Niujorke susituokė su ilgamečiu partneriu nekilnojamojo turto brokeriu Tim Malone. Vyrai iki šiol socialiniame tinkle Instagram dalinasi kvapą atimančiomis vestuvių akimirkomis.

„Marvel“ gerbėjams atskleidė kaip atrodys „Mystique“ ir „Destiny“ vestuvės (foto)

Gerbėjai ruošiasi švęsti bene ilgiausiai trunkančių queer santykių komiksų istorijoje kulminaciją – Mystique ir Destiny vestuves. Marvel socialiniame tinkle Instagram pasidalino keliais piešiniais.

Žurnalistė Rita Miliūtė apie visuomenės nepakantumą LGBTQ+: „gėda ir pikta. Kad mes tokie“

Simbolinėse Vitaliaus ir Albino vestuvėse dalyvavusi žurnalistė Rita Miliūtė sako, kad jai gėda ir pikta, jog LGBTQ+ žmonės iki šiol yra priversti slapstytis, nes bijo pašaipų ir smurto. Ji teigia, prieš save mačiusi „gražiausią porą, kuriai ne priešas - savos valstybės žmonės - neleido laime džiaugtis taip, kaip džiaugtis visi žmonės turi teisę“.

R. Račienės žinutė visuomenei po Vitaliaus ir Albino vestuvių: „Palaikykite tai, kas tikra“

Pirmoji po Vitaliaus ir Albino santuokos liudijimu pasirašiusi Rasa Račienė kviečia ir kitus išreikšti paramą. Ji teigia, kad mažai porų gali pasidžiaugti tokiu atsidavimu vienas kitam kurį demonstruoja šie žmonės.

Balandį Lietuvoje susituoks 52 metus kartu gyvenantis Vitalius ir Albinas

Šiandien paskelbta, kad balandžio mėnesį bus surengtos dviejų homoseksualių vyrų vestuvės. Vestuves organizuojanti vestuvių planuotoja Laura Vagonė sako, kad tokios simbolinės ceremonijos Lietuvoje buvo rengiamos ir anksčiau, bet šį kartą jos vyks viešai.

Lesbietės tėvas atsisakė dalyvauti vestuvėse. Sulaukė pasmerkimo (video, foto)

Daugeliui vaikų tėvų palaikymas yra labai svarbus, ypač reikšmingiausių jų gyvenimo įvykių metu. Socialiniame tinkle „TikTok“ milžiniško susidomėjimo sulaukė video, kuriame užfiksuotos dviejų moterų vestuvės. Vienos iš susituokusių moterų tėvui atsisakius dalyvauti dukters vestuvėse – jos brolis su draugu nusprendė išreikšti jai paramą.