vestuvės

Ši futbolo žvaigždė įrašė savo vardą į istoriją - susituokė su savo mergina

Praėjus vos penkiems mėnesiams po to, kai pirmą kartą Tran Thi Thu žaidė FIFA moterų pasaulio čempionate, gynėja tapo pirmąja profesionalia moterų futbolininke Vietname ištekėjusia už kitos moters.

Scott Hoying pasidalino vaizdais iš vestuvių su savo partneriu (video)

Vasarą „Grammy“ laureatas, muzikantas ir „Pentatonix“ dainininkas Scott Hoying susituokė su modeliu Mark Manio. Tuo metu gerbėjai galėjo pamatyti tik kelias socialiniame tinkle „Instagram“ Paskelbtas nuotraukas. Dabar, duodamas interviu laidai „Pride Today“ jis pasidalino ir nuostabios šventės video akimirkomis.

Niujorke susituokė dizaineris Atis Artemjevas ir kelionių agentūros direktorius Paulius Jančiauskas (foto)

Vasario 21 d. Jungtinėse Amerikos Valstijose lietuvis Paulius Jančiauskas ir latvis Atis Artemjevas ištarė vienas kitam TAIP. Apie tai paskelbta socialiniame tinkle Instagram.

Mis Argentina ir Mis Puerto Rikas atskleidė, kad yra susituokusios (video)

Buvusi „Mis Argentina“ ir „Mis Puerto Rikas“ nudžiugino gerbėjus „Instagram“ tinkle paskelbusios apie santuoką, praneša CNN. Mariana Varela ir Fabiola Valentín pirmą kartą susitiko 2020 m. „Miss Grand International“ konkurse Tailande, kur atstovavo savo šalims.

Lesbiečių porai paskelbus apie kepyklos atsisakymą parduoti vestuvinį tortą – kitas pasiūlytas nemokamai

Vestuvėms besirengianti lesbiečių pora Desirie White ir Jess Dowd iš Pensilvanijos susidūrė su sunkumais, kurių jos tikrai neplanavo. Likus mėnesiui iki vienos svarbiausių jų gyvenime dienos jų pasirinkta kepyklėlė nusprendė atšaukti užsakymą ir dėl religinių priežasčių neparduoti vestuvinio torto.