Kim Petras žino, kad LGBTQ+ gerbėjai jos koncertuose užsiima seksu: „Toks yra tikslas“

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Kim Petras žino, kad LGBTQ+ gerbėjai jos koncertuose užsiima seksu: „Toks yra tikslas“

Pir, 11/06/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Kim Petras teigia, kad žino, jog jos koncertuose „neabejotinai vyksta gėjų seksas“ ir pridūrė, kad „toks yra tikslas“.

Dainininkė ir dainų autorė žurnalui „Interview Magazine“ pasidalino mintimis apie šiuo metu Jungtinėse Amerikos Valstijose vykstantį koncertinį turą „Feed the Beast“. Beje, jis 2024 m. turėtų persikelti ir į Europą.

Ji teigė, kad jai patinka „būti gastrolėse“. Taip pat atlikėja pabrėžė, kad koncertų metu ji jaučiasi „geriausia jos versija“. Kim Petras gyrė gerbėjų kuriamą atmosferą jos pasirodymu metu.

Atlikėja pabrėžė, kad jai labiau patinka salės „kur žmonės gali stovėti ir šokti“, nes tai tampa labiau panašu į vakarėlį.

Pašnekovas pastebėjo, kad „būti Kim Petras koncerte reiškia norėti, kad tave visą laiką paliestų kitas žmogus“, bei pridūrė, jog „tuo didžiuojasi“.

„Čia tikrai vyksta gėjų seksas“, – sakė K. Petras. – „Minioje, ir tai yra tikslas“.

Kim Petras nėra vienintelė atlikėja, kuri prakalbo apie gėjų seksą koncertų metu. Lady Gaga ankščiau teigė, kad jai labai patiko, kai 2009 m. per koncertą Niujorke sužinojo, kad du vyrai tuo metu mylėjosi. Atlikėja prisiminė, kaip jos sesuo jai atsiuntė žinutę, jog „Madonna yra 15 pėdų atstumu“ nuo jos, o „du vaikinai užsiima seksu“.

„Tiesiog prisimenu, kai pagalvojau: „Oho, kaip tik to norėčiau. Aš turiu Madonną ir turiu gėjų seksą!“ – sakė dainininkė.