Aušrinės Armonaitės žinutė Nausėdai: nereikėtų virsti eiliniu homofobu

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Aušrinės Armonaitės žinutė Nausėdai: nereikėtų virsti eiliniu homofobu

Ket, 09/07/2023 - 10:30
Kategorija:
0 komentarų

Gitanui Nausėdai pažėrus homofobinių ir su Konstitucija prasilenkiančių pamąstymų apie žmogaus teises, Laisvės partijos lyderė sako, kad „bet koks žmogaus teisių ekspertas tikriausiai susiėmė už galvos“.

„Tikriausiai taip ir nesužinosime, ką reiškia “gerovės valstybė” pagal G. Nausėdą, tačiau vakar sužinojome, kas, anot Prezidento, yra žmogaus teisės“, - teigia Aušrinė Armonaitė komentuodama šalies vadovo pasisakymą Seime. – „Žmogaus teisės, anot dabartinio Prezidento, yra skirtos tiems, kas gyvena pagal jo suprantamą modelį“.

Anot politikės, šiame modelyje nėra vietos santuokos nesudariusioms, nevaisingoms poroms, LGBTQ+ žmonėms. Pastariesiems G. Nausėda, anot ministrės, siūlomas artimo ryšio projektas, kuris primena įmonėse naudojamą jungtinės veiklos reguliavimą.

Dar daugiau, A. Armonaitė pabrėžia, kad ekonominė gerovė sukuriama dirbančių žmonių. O diskriminacinėje aplinkoje įmonės susiduria su talentų trūkumu ir nenori investuoti.

„Esminis ekonomikos resursas yra talentas. O talentai neauga valstybėse, kuriose grupės stigmatizuojamos, nėra skiriama dėmesio žmogaus orumo klausimams, atskiros bendruomenės stumiamos į paraštes, jungtinės veiklos sutartis. Niekas nenori reikalų turėti su įvairovės negerbiančiomis, ksenofobinėmis, homofobiškomis, transfobiškomis, seksistinėmis ir pan. vyriausybėmis ir valstybėmis“, - teigia politikė.