Du vyrai užpulti peiliu prie LGBTQ+ baro Londone. Homofobinis išpuolis tiriamas

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Du vyrai užpulti peiliu prie LGBTQ+ baro Londone. Homofobinis išpuolis tiriamas

Ant, 08/15/2023 - 11:50
Kategorija:
0 komentarų

Sekmadienį du vyrai stovėjo prie populiaraus LGBTQ+ baro „Two Brewers“ pietų Londone, kai prie jų priėjo vyras. Jis rankoje turėjo peilį ir puolė juo badyti. Po akimirkos užpuolikas pabėgo. Po išpuolio Londono meras pažadėjo imtis priemonių, kad būtų užkardyti neapykantos nusikaltimai mieste.

Aukos buvo nuvežtos į ligoninę, tačiau vėliau vyrams leista gydytis namuose, praneša PinkNews. Policija tvirtina, kad incidentas traktuojamas kaip homofobinis išpuolis.

„Puikiai žinome, kokį šoką LGBT+ bendruomenės nariams sukels šis išpuolis, ir noriu nuraminti žmones, kad vyksta skubus tyrimas siekiant nustatyti atsakingą asmenį“, - žiniasklaidai sakė detektyvas inspektorius Gary Castle.

„The Two Brewers“ baras jau veikia daugiau nei 40 metų. Socialiniame tinkle „Instagram“ baras pasidalino žinute, kad „padeda policijai, kai ši atlieka tyrimą dėl neišprovokuotos atakos, įvykusios mūsų vietoje“.

Į įvykį sureagavo ir Londono meras Sadiq Khan, kuris pavadino išpuolį „siaubingu neapykantos nusikaltimu“ ir sakė, kad „jo mintys yra su aukomis ir LGBTQ+ bendruomene“.

„Tiems, kurie kursto neapykantą ir lieja pagiežą ant LGBTQ+ žmonių dėl savo politinės darbotvarkės, jūs taip pat esate problemos dalis. Jūsų kultūros karas turi realių pasekmių“, – rašė meras X platformoje. - „Pasakysiu aiškiai: aš niekada nenuraminsiu remti jūsų. Niekada nenustosiu kovoti už LGBTQ+ bendruomenės saugumą, teises ir orumą. Esu pasiryžęs panaikinti neapykantos nusikaltimus mūsų mieste“.