Lenkijoje tiesioginiame eteryje „Black Eyed Peas“ išreiškė paramą LGBTQ+ bendruomenei. Kilo valdžios pasipiktinimas

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Lenkijoje tiesioginiame eteryje „Black Eyed Peas“ išreiškė paramą LGBTQ+ bendruomenei. Kilo valdžios pasipiktinimas

Pir, 01/02/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Naujametiniame koncerte, kuris buvo transliuojamas ir per Lenkijos valstybinės televiziją, Jungtinių Amerikos Valstijų popmuzikos grupė „Black Eyed Peas“ užsirišo LGBTQ+ raiščius ir taip išreiškė paramą šiai bendruomenei.

Koncertą žiūrėjo apie 8,3 milijonus lenkų, rašo PinkNews. Jo metu grupė LGBTQ+ skyrė ir savo hitą „Where Is the Love?“. Koncerto metu grupės nariai aiškiai įvardijo neapykantą patiriančias bendruomenes, įskaitant žydus, afrikiečių kilmės ir LGBTQ+ žmones.

Po koncerto Teisingumo viceministras Marcin Warchoł rašė: „LGBT reklama TVP2 . GĖDA! Tai ne svajonių Naujųjų metų išvakarės, o Naujųjų nukrypimų išvakarės“. „Homopropaganda per TVP už 1 milijoną dolerių“, – rašė Žemės ūkio viceministras Janusz Kowalski.

Po pasirodymo grupės vokalistas Will.i.am socialiniame tinkle pakartojo, kad grupė pasisako už taiką. „Mes esame Black Eyed Peas... arba galima sakyti Black Eyed Peace, nes mes už taiką, lygybę, harmoniją“, - rašė jis.

„Mes nesame „Black Eyed PiS“, – sakė jis, turėdamas omenyje Lenkijos valdančiąją Teisės ir teisingumo partiją (PiS), kuri pasižymi homofobiška politine darbotvarke.

„Mes pasisakome už vienybę, meilę, toleranciją, vienybę... kartais reikia eiti ten, kur žmonių nuomonės skiriasi, kad įkvėptume juos skirtingumui ir tolerancijai“, – pridūrė Will.i.am.

Koncertas rodytas per TV kanalą, kuris aktyviai prisidėjo prie valdančiųjų kovos prieš taip vadinamą „LGBT ideologiją“.

„Black Eyed Peas“ šou, remiantis žiniasklaidos pranešimais, visuomeninei televizijai galėjo kainuoti 1 mln. dolerių.

Grupė gyvai koncertavo Zakopanės kalnų kurorte po to, kai buvusi „Spice girls“ atlikėja Melanie C nusprendė atšaukti planus pasirodyti Lenkijoje. Atlikėja aiškiai įvardijo, kad tai daro dėl ją pasiekusios informacijos apie „problemas, kurios nesutampa su bendruomenių požiūriu, kurias aš palaikau“.