Gėjų klube 5 žmonės nužudyti, 25 sužeista (video)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Gėjų klube 5 žmonės nužudyti, 25 sužeista (video)

Sek, 11/20/2022 - 17:22
Kategorija:
0 komentarų

Šeštadienio vakarą, apie 11:57 vakaro vietos laiku, Jungtinių Amerikos Valstijų gėjų klube „Club Q Colorado“ užpuolikas pradėjo šaudyti ir nužudė penkis žmones. Incidento metu sužeisti mažiausiai 25 klube buvę žmonės.. Iš jų net 19 atsidūrė ligoninėje būtent dėl sužeidimų padarytu ginklu.

Įtariamasis buvo sulaikytas ir dėl sužalojimų gydomas, pranešė policija. „Club Q“, esantis Kolorado Springse, socialiniame tinkle „Facebook“ išplatino pareiškimą, kuriame sakoma, kad yra „nuniokotas dėl beprasmio išpuolio prieš mūsų bendruomenę“ ir dėkoja klientams, kurie „sutramdė“ užpuoliką.

Priešgaisrinės tarnybos atstovas sakė, kad nukentėjusieji labai greitai buvo nugabenti į ligonines, žuvusių skaičius dar gali keistis, praneša BBC.

Klubas tuo metu rengė šokių vakarėlį, o sekmadienio vakarą planavo surengti pasirodymą, skirtą Translyčių asmenų atminimo dienai paminėti.

Pasak tuo metu netoliese dirbusio Giovanni Bowdeno, viena auka nubėgo iš įvykio vietos į netoliese esantį „7-Eleven“ ir sukniubo.

„Viena iš aukų buvo pašautas septynis kartus ir perbėgo čia... bandydamas gauti pagalbos“, – sakė jis. - „Jis pargriuvo“. Kiti, buvę klube, taip pat atbėgo į parduotuvę, sakė jis. Kai kurie iš jų bandė sustabdyti kraujuojančias aukos žaizdas.

 

  • Neseniai atskleista ir nusikaltėlio tapatybė. Apie tai skaitykite ČIA.
  • Apie klube buvusių žmonių pasakojimus ir politikų reakcijas į įvykį skaitykite ČIA.
  • Aiškėja kas žuvo klube - apie tai informaciją rasite ČIA.