mirtis

LGBTQ+ palestiniečiai atiduoda pagarbą žuvusiems mylimiesiems. Skelbia žinutes internete

Izraeliui atakuojant Gazą kiekvieną dieną daugėja civilių aukų. Tarp jų yra ir LGBTQ+ bendruomenės nariai. Žuvusiųjų mylimieji nusprendė pasinaudoti „Quering the Map“ platforma ir paskelbti ten žinutes taip pagerbiant tuos, kurių neteko.

Policija nustatė įtariamąjį gėjaus žurnalisto nužudymo byloje

Filadelfijos policija paskelbė įtariamąjį, kuris galimai nužudė žurnalistą Josh Kruger ir paskelbė jo paiešką. Įtariamasis yra 19 metų Robert Davis. „Jam pareikšti kaltinimai už žmogžudystę ir susijusius nusikaltimus“, – praneša „The Philadelphia Inquirer“.

Šantažas dėl nuogo YouTuber‘io nuotraukų paviešinimo privedė prie meilužio žmogžudystės

Socialinio tinklo YouTube žvaigždė, šefas, 29 metų Daniel Sancho Bronchalo, buvo šantažuojamas meilužio, 44 metų Edwin Arrieta Arteaga. Po kurio laiko pastarojo kūno dalys buvo rastos sąvartyne. Dėl nužudymo prieš kelias savaites suimtas Daniel.

Lamantinas mirė po „didelio intensyvumo“ homoseksualaus sekso

Tokios tos pirmadienio naujienos. Tikriausiai tokių žinių nesitikėjote, bet tai įvyko ir apie tai skelbia daugelis užsienio naujienų portalų. Kaip pranešė „The New York Post“, Floridos lamantinas mirė dėl labai intensyvaus sekso su kitu vyriškos giminės savo rūšies atstovu.