nusikaltimas

Teismas A. Kandrotui-Celofanui skyrė 4 metus kalėjimo. Negalės kandidatuoti į prezidentus

Gali būti, kad A. Kandroto-Celofano akcijų prieš LGBTQ+ žmones gerokai sumažės. Kauno apygardos teismas šį ir kitus tris asmenis pripažino kaltais dėl sukčiavimo, apgaulingo apskaitos tvarkymo ir kitų nusikaltimų. Tai reiškia, kad Celofanas negalės kandidatuoti į prezidentus.

Tyrimas. Vienas iš penkių LGBTQ+ žmonių patyrė priekabiavimą viešajam transporte

Vienas iš penkių LGBT+ žmonių per pastaruosius metus patyrė priekabiaujamą ar net prievartą viešame transporte Londone. „London TravelWatch“ atlikta 600 žmonių apklausa atkleidė ir dar labiau neraminančius faktus.

Seimo tyrimo komisija siūlo pritarti prokuratūros prašymui naikinti Gražulio neliečiamybę

Seimo sudarytos komisijos nariai balsavo dėl prokuratūros prašymo panaikinti parlamentaro Petro Gražulio neliečiamybę. 5 komisijos nariams balsavus už ir vienam susilaikius, tokiam sprendimui pritarta. Dėl komisijos siūlymo dar turės balsuoti Seimas.

Tikrasis bažnyčios veidas - Ispanijoje lytiškai išnaudoti daugiau nei 200 tūkstančių vaikų

Romos katalikų bažnyčios hierarchams aiškinant, kad dviejų tos pačios lyties asmenų suaugusiųjų seksas jų pačių sutarimu nėra priimtinas, bei apsimetant dorovės gynėjais - patys kunigai ilgus metus darė tikrus nesuvokiamo masto nusikaltimus. Naujausi tyrimo duomenys Ispanijoje šokiruoja.

Seimas nusprendė pradėti Petro Gražulio neliečiamybės panaikinimo procedūrą

Šiandien generalinė prokurorė Nida Grunskienė kreipėsi į Seimą prašydama leisti patraukti Seimo narį Petrą Gražulį baudžiamojon atsakomybėn ar suvaržyti jo laisvę. Seimas nusprendė sudaryti komisiją, kuri paruoštu išvadą šiuo klausimu. Už šį sprendimą balsavo 75 nariai.

Australas kalės 22 metus už vyro nužudymą iš homofobinių paskatų

Penktadienį, spalio 20 d., Naujojo Pietų Velso Aukščiausiojo Teismo teisėja Dina Yehia skyrė maksimalią laisvės atėmimo bausmę 77 metų amžiaus Stanley Bruce Early už sutuoktinio ir tėvo Raymond Keam nužudymą 1987 m. Auka buvo pasirinkta todėl, kad užpuolikai manė, jog jis gėjus.