emigracija

Agnė Jonaitytė-Karalienė: LGBTQ+ ignoravimas turi tiesioginę ir netiesioginę kainą valstybei ir visuomenei

„Swedbank“ Personalo ir infrastruktūros tarnybos vadovė Agnė Jonaitytė-Karalienė sako, kad visuomenės lūkesčiai įmonėms didėja. Įmonės stengiasi ne tik teikti kokybiškas paslaugas ar produktus, bet ir investuoja į gerą reputaciją ir įtraukią aplinką darbuotojams.

Marius: gėda dėl mano šalies, neleidžiančios visiems piliečiams būti laisviems

Mažeiliuose gimęs ir augęs, o dabar užsienyje gyvenantis Marius Samavičius neslepia, kad emigruoti jis nusprendė dėl Lietuvoje persismelkusio homofobijos ir politikų nenoro užtikrinti LGBTQ+ nariams socialinių garantijų, kurias turi kiti piliečiai.

LGBTQ+ vaiko tėvas: LGBT+ žmonėms linkiu kuo didesnės drąsos ir demonstracijos

"Kai pernai, gegužės 15 d. – Tarptautinę šeimos dieną – pirmą kartą užmarširavo „tradicinių šeimų gynėjai“, o Lietuvos prezidentas ir homofobiškai nusiteikę politikai legitimizavo jų skleidžiamą agresiją, baimę ir smurtą, mano 35-erių metų duktė pasakė: „Gyvenimas yra per trumpas, kad demokratinėje šalyje lauktum savo prigimtinių teisių“. Ji pardavė namus, ilgai puoselėtą verslą ir emigravo į Vakarus. Aš asmeniškai jaučiau didelę gėdą dėl mūsų dalies visuomenės ir politikų primityvumo. Prezidentas nuvylė visiškai", - sako Vygaudas, organizacijos „Mamos už LGBT+ vaikus“ narys.