Marvel

„Marvel“ gerbėjams atskleidė kaip atrodys „Mystique“ ir „Destiny“ vestuvės (foto)

Gerbėjai ruošiasi švęsti bene ilgiausiai trunkančių queer santykių komiksų istorijoje kulminaciją – Mystique ir Destiny vestuves. Marvel socialiniame tinkle Instagram pasidalino keliais piešiniais.

Visuomenė raginama boikotuoti naujausią „Thoro“ filmą, nes jis per daug gėjiškas

Konservatyvi krikščioniška organizacija „Vienas milijonas mamų“ (angl. „One Million Moms“) ragina boikotuoti naujausią „Marvel“ filmą „Thoras: meilė ir griaustinis“, praneša LGBTQnation. Šio veiksmo priežastis - neva filme per daug LGBTQ+ turinio.

„X-Men“ pristato naują trans mutantą

Šiame numeryje išvysime trans mutantą, vardu Escapade, tikrasis vardas Shela Sexton. Escapade galios apima galimybę akimirksniu keisti fizinę buvimo vietą. Be to ši herojė tai gali daryti ne tik pati, bet ir padėti kitam žmogui persikelti į bet kurią vietą kartu su ją.

Tiesa, ji gali naudotis savo galią tik kelias valandas ir turi būti per septynias pėdas nuo to, kas su ja nori kartu keliauti.

"Daktaras Strange 2" uždrausta rodyti Saudo Arabijoje dėl personažės lesbieties

Uždraudimo priežastis - superherojė Amerika Chavez. „The Hollywood Reporter“ praneša, kad dėl LGBTQ+ turinio filmas yra uždraustas Saudo Arabijoje ir galbūt Kuveite.

Nors filmo siužeto detalės nėra atskleidžiamos, atrodo, kad filme yra per daug turinio, kurio neįmanoma iškirpti. Dėl to ir nuspręsta uždrausti rodyti kūrinį. O tai puiki žinia LGBTQ+ bendruomenei kitose šalyse - nes tai reiškia, kad pagaliau jie galės ekrane matyti juos reprezentuojančią personažę.