"Daktaras Strange 2" uždrausta rodyti Saudo Arabijoje dėl personažės lesbieties

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

"Daktaras Strange 2" uždrausta rodyti Saudo Arabijoje dėl personažės lesbieties

Pir, 04/25/2022 - 20:30
Kategorija:
0 komentarų

Ir vėl "Marvel" filmas buvo uždraustas rodyti tik dėl LGBTQ+ bendruomenei priklausančio personažo. Šį kartą cenzoriams neįtiko gegužės 5 d. kino teatrų ekranuose posirodysiantis filmas "Daktaras Streindas beprotybės multivisatoje".

Uždraudimo priežastis - superherojė Amerika Chavez. „The Hollywood Reporter“ praneša, kad dėl LGBTQ+ turinio filmas yra uždraustas Saudo Arabijoje ir galbūt Kuveite.

Nors filmo siužeto detalės nėra atskleidžiamos, atrodo, kad filme yra per daug turinio, kurio neįmanoma iškirpti. Dėl to ir nuspręsta uždrausti rodyti kūrinį. O tai puiki žinia LGBTQ+ bendruomenei kitose šalyse - nes tai reiškia, kad pagaliau jie galės ekrane matyti juos reprezentuojančią personažę.

Praėjusiais metais „Marvel Studios“ susidūrė su panašia problema, kai jos filmas „Amžinieji“ buvo uždraustas Saudo Arabijoje, Kuveite ir Katare. Tiesa tuomet šis draudimas buvo priimtas, nes pati filmų kūrimo atsisakė redaguoti ar pašalinti konkrečias filmo dalis. Filme rodoma gėjų superherojus Phastoso gėjų šeima ir jų auginamas vaikas.