paroda

Birželio 29 d. - Kauno menininkų namai - Antono Shebetko paroda ir queer ekskursija po Kauną

Kauno menininkų namuose tęsiami 10-tojo dešimtmečio queer kultūros tyrinėjimai su projektu „Nepadorūs vakarai. Naglis“. Birželio 29 d. Projekto kuratoriai kviečia į nepadorų vakarą, kuriame – ukrainiečių menininko Antono Shebetko parodos „Ukrainos queer TV: atviras archyvas“ atidarymas, o vėliau kviečiama judėti kartu link miesto centro su socialinės ir meninės iniciatyvos „Išgirsti“ komandos nariais, kurie pasakos svarbių queer bendruomenei Kauno miesto vietų istorijas neramiais 10-tojo dešimtmečio laikais.

Gegužės 12 d. - Kaune - „Nepadorūs vakarai. Naglis“

Šį penktadienį, gegužės 12 d. 17 val. Kauno menininkų namuose (V. Putvinskio g. 56-1, Kaunas) atidarome renginių ciklą „Nepadorūs vakarai. Naglis“, skirtą 10-tojo dešimtmečio queer kultūros apraiškų tyrinėjimams Baltijos šalyse ir regione. Kviečiame sudalyvauti!

JAV atidaryta paroda Ukrainos LGBTQ+ kariams pagerbti. Kario kalbą nutraukė Rusijos bombos

Gėjus, Ukrainos kareivis buvo priverstas nutraukti savo kalbą per nuotolį, nes kaip tik tuo metu Rusija paleido raketas. Incidentas įvyko fotografijų parodos Jungtinėse Amerikos Valstijose atidarymo metu. Paroda skirta pagerbti LGBTQ+ ir interseksualius Ukrainos karius.

Kovo 25 d. - Queer galerijoje - parodos „Šonta. Iš archyvų“ atidarymas

Virgilijus Šonta, neaiškiomis aplinkybėmis nužudytas prieš 30 metų, apie savo trauką vyrams atviravo fotoaparatui. Neaišku, kaip apie ją būtų kalbėjęs pakitusiuose šiandienos kontekstuose. Galimybę klausti apie tai atveria „išgirsti“ pristatoma paroda. Kūrėjo darbus naujai įprasmina pati erdvė, taip pat veikianti kaip LGBT+ susitikimų, emocinio palaikymo, queer archyvo kūrimo vieta. V. Šonta čia tampa vienu iš dalyvių, kviečiant intymiam ir lėtam susitikimui su menininko kūryba.