Drag Queen

PAMATYK. „Balaganza – Back 2 Drag“ akimirkos

Soho naujasis sezonas prasidėjo su trenksmu. Rugsėjo pabaigoje čia į sceną žengė Drag karalienės, kurios paliko žiūrovus be žado. Dalinamės šio išskirtinio renginio akimirkomis, kuriose užfiksuoti spalvinti, emocijų kupini, susižavėjimo ir nuostabos sulaukę pasirodymai.

Spalio 14 d. - Kaunas - Vienos nakties nuotykis Kauno menininkų namuose

Dešimtąjį dešimtmetį tiriantis projektas „Nepadorūs vakarai. Naglis“ Kauno menininkų namuose šiais metais pasiekė finišą ir spalio 14 d. 21 val. kviečia į finalinį vakaro renginį su performansų, drag šou ir muzikos programa.

Rugpjūčio 19 d. - Vilnius - „Duokim drag‘o“

Queer festivalį „Kultūra visų“ užbaigs drag šou „Duokim drag‘o“. Drag karalienės ir karaliai bei monarchai su drąsiais kostiumais ir ekstravagantiškais pasirodymais laukia savo žiūrovų rugpjūčio 19 d. 19 val. Renginys vyks Vilniaus universiteto Auloje Magna.

PAMATYK. „Dramatica – 1st Year Anniversary“ akimirkos

Taip, jau praėjo metai, kai Lietuvos padangę sudrebino nepakartojamas reiškinys - Dramatica Soho klube. Per metus žiūrovai galėjo išvysti įspūdingą kiekį Drag karalienių pasirodymų, pamatyti įvairius kostiumus, susipažinti su išskirtiniais personažais. Dalinamės pastarojo renginio akimirkomis.