pagalba

Kas yra nimfomanija ir ar ji pasireiškia LGBTQ+ žmonėms?

Nimfomanija – tai terminas, dažnai apibūdinantis intensyvų, nekontroliuojamą seksualinį potraukį, kuris gali turėti įtakos žmogaus psichologinei ir socialinei gerovei. Aptarkime detaliau kas yra nimfomanija, kaip ji gali pasireikšti ir kodėl svarbu suprasti jos poveikį įvairioms visuomenės grupėms.

9 patarimai ką pasakyti žmogui, kuriam sunku susitaikyti su homoseksualumu?

Susitaikymas su homoseksualumu gali būti sudėtingas procesas tiek pačiam žmogui, tiek jo artimiesiems. Nesvarbu, ar tai susiję su asmeninėmis vidinėmis kovomis, ar socialiniais stereotipais, šis kelias reikalauja kantrybės, palaikymo ir supratimo. Jei pažįstate žmogų, kuris sunkiai priima savo seksualinę orientaciją ar bando ją suvokti, žodžiai gali tapti labai svarbia pagalbos priemone. Štai keli patarimai, ką galite pasakyti tokioje situacijoje.

Gėjų pora išėjusi į pensiją jau augino 33 vaikus: „LGBTQ+ bendruomenė turi daug ką pasiūlyti“

Gėjų pora Jungtinėje Karalystėje nuo to laiko kai išėjo į pensiją jau tapo 33 vaikų globėjais. Jie ragina ir kitus LGBTQ+ bendruomenės žmones apsvarstyti galimybę padėti beglobiams vaikams.

Rammstein gerbėjos liudijimai Vilniuje sukrečia: pakvietė į vakarėlį dėl išvaizdos, apsvaigino ir norėjo sekso

Po „Rammstein“ koncerto į vakarėlį pakviesta mergina socialiniuose tinkluose pasidalino kraupia istorija. Į ją sureagavo užsienio žiniasklaida, vakar informaciją paskelta ir Lietuvoje. Panašu, kad Lietuvos policija į įvykį reagavo netinkamai.

Neapykantos nusikaltimus patyrusio vyro patarimai: jūs galite padėti

Prieš kelias dienas neapykantos nusikaltimus patyręs gėjus pasidalino konkrečiais patarimais kaip aplinkiniai galėtų padėti - kai vykdomas tokio pobūdžio išpuolis. Jis atkreipė dėmesį, kad nusikaltėliai nežino ar jų pasirinkta auka tikrai priklauso tam tikrai bendruomenei, kurios jis nekenčia. Pastarieji daro prielaidą apie tokį priklausymą, todėl jų auka gali tapti bet kuris asmuo.

Birželio 10 d. - Alytus - seminaras ir komiksų knygelės „Birutės Bebaimės“ pristatymas

“Saugių santykių kūrimui svarbu atpažinti, kas yra netinkamas, smurtinis elgesys. Tada galime padėti sau ir kitiems. Pasitelkėme kūrybinę formą papasakoti Birutės istoriją, nes tikiu, kad taip lengviau paskatinti nuostatų keitimą, priimti naują informaciją ir ugdyti empatiją.“ – teigia M. Kairytė.

Žmogaus teisių stebėjimo institutas ir Kauno moterų linija organizuoja diskusijas apie lyčių stereotipus ir smurto artimoje aplinkoje prevenciją. Jie vyks dešimtyje Lietuvos savivaldybių. Apsilankius seminare jo dalyvių laukia dovana - „Birutės Bebaimės“ komiksų knygelė.

Savanoriai kviečiami tapti Lietuvoje prieglobstį gavusių užsieniečių mentoriais

Kaip, jūsų akimis, pasikeitė Lietuvoje ilgą laiką gyvenančių migrantų padėtis per 2021-uosius metus?

Iškart pastebėjome, kad 2021-ųjų situacija prie sienos su Baltarusija paaštrino ir neigiamas visuomenės nuostatas jau seniau čia gyvenančių užsieniečių atžvilgiu.  Mokyklose migrantų vaikai sulaukia daugiau patyčių, kai kuriems užsieniečiams teko pakeisti darbus dėl nepakančios darbinės atmosferos.