Trans Anatomija

„Telia“ pasidalino patirtimi apie darbuotoją pakeitusį lytį

Daugelis Lietuvos įmonių tik pastaraisiais metais imasi aktyvių priemonių sukurti saugią ir įtraukią aplinką visiems savo darbuotojams – taip pat ir LGBTQ+ žmonėms. „Telia“ neseniai viešai pasidalino savo patirtimi turint translytį darbuotoją ir teigia, kad nemažą dalį klausimų atsakyti įmonei padėjo „Trans Autonomija“. „Organizacija, kuriai tikrai rūpi LGBTQI+ žmonių problemos, turėtų siekti platesnių pokyčių ir neapsiriboti tik įmonės viduje puoselėjama tolerancijos kultūra“, - teigia „Telia“ atstovė.

Birželio 30 d. - Vilnius - Konferencija "Trans teisės Baltijos šalyse"

Su kokiais pagrindiniais iššūkiais susiduria trans žmonės Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje? Kokia šiuo metu yra translyčių asmenų teisių padėtis Baltijos šalyse ir ką galima padaryti norint ją pagerinti? Šie ir kiti klausimai birželio 30 d. nuo 10 val. bus aptariami tarptautinėje konferencijoje. Ji vyks Nacionalinėje dailės galerijoje.

Rokas Budrauskas: homofobija yra asmenybės saviraišką žalojantis reiškinys

Vienas iš liepos 1 d. organizuojamo „Vilnius Pride“ organizatorių – Rokas Budrauskas Lrytas sako, kad su neigiamais komentarais apie LGBTQ+ susidūrė jau mokykloje. Jo nuomone, pokyčius Lietuvoje galima užtikrinti per įstatymus – būtent to bus reikalaujama ir renginio Vilniuje metu.