Euroviziją vedusį atvirą gėjų MIka sudėtingose situacijose gelbėjo muzika

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Euroviziją vedusį atvirą gėjų MIka sudėtingose situacijose gelbėjo muzika

Ket, 05/26/2022 - 08:30
Kategorija:
0 komentarų

Eurovizijos finale įspūdingą programą parodžiusiam Mika neliko abejingi nei vienos šalies žiūrovai. Michaelas Holbrookas Pennimanas Jr. arba plačiau žinomas kaip Mika gyvenimas nebuvo lengvas. Jis gimė Libano sostinėje Beirute, iš kurio šeima buvo privesta pasitraukti. Vėliau gyveno Prancūzijoje, persikėlus į Londoną - čia mokykloje jis patyrė patyčias dėl kurių jam prasidėjo disleksija.

Su patyčiomis vaikystėje susidūręs Mika mirror.co.uk sakė, kad jos jį visiškai palaužė. Jis beveik metus negalėjo eiti į mokyklą, todėl namuose jį mokė mama.

„Galima sakyti, palūžau. Nustojau skaityti, rašyti, o tada prasidėjo disleksija“, –  kalbėjo Mika. - „Negaliu suprasti, kiek valandų rodo laikrodis, o rašyti tušinuku man – neįmanoma, todėl naudojuosi tik kompiuteriu, nes kitaip neįskaitytumėte mano rašto".

Paauglystėje Mikos išsigelbėjimu tapo muzika. Jo talentą pastebėjo rusų kilmės muzikos mokytoja, o sulaukęs dvylikos metų jis įrašų kompanijoms ėmė siuntinėti savo kūrinius. Muzika atlikėjui padėjo ne tik tuomet. Ji tapo raktu atrasti savo seksualumą ir leido apie tai kalbėti garsiai bei atvirai.

„Jei paklausite, ar aš gėjus, sakau, kad taip. Ar dainuoju apie santykius su vyru? Taip. Tik per muziką radau stiprybės susitaikyti su savo seksualumu ne tik dainose. Tai – mano tikrasis gyvenimas", - interviu „Instinct“ 2012 m. sakė Mika.

Tiesa, atlikėjas vengia su žiniasklaida kalbėti apie savo asmeninius santykius.