Šakiuose ideologinės kovos už šeimą persikėlė ant pastatų sienų

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Šakiuose ideologinės kovos už šeimą persikėlė ant pastatų sienų

Tre, 05/25/2022 - 11:00
Kategorija:
0 komentarų

Prieš kelias dienas socialiniame tinkle Facebook keli jaunuoliai pasidalino fotografija iš Šakių. Čia ant vienos sienos kabo dvi reklamos - Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos bei Laisvės partijos. Jose atsispindi ideologinės kovos, kurios šiuo metu vyksta Lietuvos Respublikos Seime.

Šeštadienį Šakiuose buvo organizuojamas Laisvės partijos Šakių skyriaus Jaunimo forumas. Renginio diskusijose dalyvavo Seimo nariai Ieva Pakarklytė ir Marius Matijošaitis, savo patirtimi dalinosi Seimo nario patarėjas Eligijus Gerulis, susisiekimo ministro patarėjas Mindaugas Tarnauskas bei Lietuvos jaunimo reikalų agentūros direktorius Jonas Laniauskas.

Vis dėlto, ne pats renginys patraukė GayLine.LT redakcijos dėmesį, o jo dalyvių Facebook pasidalinta nuotrauka. Joje matosi dviejų partijų reklamos. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos reklamoje puikuojasi rūkis "Už tradicinę šeimą!". O virš jos pakabinta Laisvės partijos reklama skelbia - "Mums svarbios visos šeimos".

Šie šūkiai - tai tik atspindys to, kas šiuo metu vyksta Lietuvos politikoje. Vienos partijos "rūšiuoja" žmones, kitos - skelbiasi dirbančios visiems.