Praėjo savaitė, o G. Nausėda vis dar nesusipažinęs su Civilinės sąjungos projektu

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Praėjo savaitė, o G. Nausėda vis dar nesusipažinęs su Civilinės sąjungos projektu

Ant, 05/24/2022 - 14:38
Kategorija:
0 komentarų

Prezidento patarėjas Ridas Jasiulionis teigia, kad šalies vadovas iki šiol nėra susipažinęs su Civilinės partnerystės projektu, rašo 15min. Nors Vytauto Didžiojo universiteto profesoriaus Lauro Bielinio nuomone - tai yra tiesiog techninis dalykas, GayLine.LT redakcija įsitikinusi - jog tokiu būdu tiesiog tempiama guma.

„Prezidentas nėra susipažinęs su jūsų minimu įstatymo projektu“, - sakė G. Nausėdos patarėjas Ridas Jasiulionis. Atrodytų kas čia tokio? Bet iš tiesų ne pats prezidentas ieško teisės aktų registre tam tikro dokumento ir į jį gilinasi. Tai patarėjai paruošia informaciją ir pateikia ją prezidentui.

Vargu ar tai nebuvo padaryta. Juo labiau, kad yra užregistruotas ir kitas projektas alternatyvus Pauliaus Saudargo projektas, o diskusijos apie Civilinę sąjungą intensyviai verda tiek žiniasklaidoje, tiek nevyriausybinių organizacijų viduje, tiek tarp ekspertų. Tai, kad prezidentas nėra informuotas apie vieną karščiausių naujienų - yra mažai tikėtina.

GayLine.LT nuomone, daug didesnė tikimybė, kad prezidentūra vengia šios temos ir ši "guma" bus tempiama kiek įmanoma ilgiau, stebima, kas vysk Seime.