A. Verygos atsakymas į L. Slušnio klausimą apie psichiatro kompetenciją: žiūrėk savo reikalų

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

A. Verygos atsakymas į L. Slušnio klausimą apie psichiatro kompetenciją: žiūrėk savo reikalų

Pir, 05/23/2022 - 15:00
Kategorija:
0 komentarų

"Valstiečiams" Seime pateikus ultimatumą valdantiesiems – atsisakyti Civilinės sąjungos projekto ir valstybės vadovo statuso suteikimo V. Landsbergiui arba LVŽS trauksis iš politinių partijų susitarimo dėl gynybos bei užsienio politikos, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovas Linas Slušnys suabejojo Aurelijaus Verygos kaip psichiatro kompetencija.

„Man keisčiausia, kai buvęs psichiatras (vargu, ar gali būti buvęs) kalba tokius dalykus. Ir man, kaip kolegai, kartais jau gėda, nes kaip bus galima dirbti su pacientais ateityje, jeigu nebedirbs Seime, ir, sakykim, ateis homoseksualus žmogus arba homoseksualios šeimos atstovas į terapiją? Kaip galima tiems žmonėms padėti? Kaip su jais dirbti, kai tu sakai, kad tu iš anksto esi pasmerktas“, – portalo tv3.lt laidoje „Dienos pjūvis“ klausė L. Slušnys.

Į šias pastabas A. Veryga atsakė, kad jo "psichiatrijos reikalai yra mano reikalai, reikėtų žiūrėti savų". Vengdamas minėti homoseksualų temą, jis pradėjo postringauti apie jo partijos darbus stiprinant gynybos finansavimą, o galiausiai pabrėžė "šiuo metu visuomenei nereikėtų teikti siūlymų, kurie poliarizuoja, skaldo".