Birželio 8-9 d. - Kaunas - UN LOUP POUR L’HOMME (video)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Birželio 8-9 d. - Kaunas - UN LOUP POUR L’HOMME (video)

Tre, 05/18/2022 - 20:00
Kategorija:
0 komentarų

Birželio 8 d. 20 val. ir birželio 9 d. 19 val. šiuolaikinio cirko festivalio metu "Cirkuliacija" bus galima išvysti išskirtinį dviejų vyrų pasirodymą. KTU Architektūros ir statybos institute (Tunelio g. 60) Arno Ferrera ir Gilles Polet įtrauks žiūrovus į tiesioginę fizinę konfrontaciją, du susaistyti vyrai žais manipuliuodami vienas kito kūnu.

Atsargus malonumas, kuris juos aplanko paverčiant vienas kitą instrumentu, aparatu, žaidimų aikštele ir mūšio lauku, įtraukiant į kovą, dėl kurios sąlygų sutaria abi pusės. Tarp trinties ir traukos, jie nesiekia uždominuoti vienas kito, bet veikiau siekia dominuoti vienas su kitu.

Cuir, Arno Ferrera ir Gilles Polet tikslas – palaikyti tarpžmogišką ryšį, kuris neiššaukia konfliktiško susidūrimo ar santykio, kuriame kažkas laimėtų, o kažkas pralaimėtų. Vienas gali norėti priversti kitą paklusti, sekti, primesti savo valią, bet kitas taip pat gali būti pasirengęs priimti šį įpareigojimą. Abu vyrai džiaugiasi savo padėtimi, sutardami dėl jos, nepaisydami jokios hierarchijos. Kad galėtų tai atlikti, jie tiria savo kūnų galimybes pasitelkdami arklių pakinktus, dažniausiai naudojamus arimui. Taip įgauta stiprybė leidžia jiems būti švelniems. Saitai ne tik padidina žmogiškosios trinties potencialą, tačiau kartu ir išryškina situaciją, kurioje jie atsidūrė. Per fizinį įsipareigojimą tarnauti kitiems, su šiuo senoviniu įrankiu, abudu akrobatai ieško būsenos, kurioje instinktai ir valia taps matomi ir neatsiejami.

Bilietus į renginį galima įsigyti ČIA.