ŠIANDIEN - "Visos šeimos svarbios" - renginys Katedros aikštėje

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

ŠIANDIEN - "Visos šeimos svarbios" - renginys Katedros aikštėje

Sek, 05/15/2022 - 10:00
Kategorija:
0 komentarų

Susituokusi ar gyvenanti kartu, turinti vaikų ar bevaikė, tos pačios lyties, vieniši tėvai, ar seneliai, auginantys anūkus – visos šeimos yra NUOSTABIOS! Ir vienodai svarbios! Tarptautinė šeimos dienos proga ŠIANDIEN nuo 14 val. vyks išskirtinis renginys Katedros aikštėje. Kviečiame dalyvauti.

Renginį 14 val. atidarys Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė ir "Mamos už LGBTQ+ vaikus" atstovė Rasa Račienė. Iškart po pasisakymų visų laukia Dominyko Vaitiekūno muzikinis pasirodymas.

Nuo 14.25 val. vyks diskusija su įvairiomis šeimomis. Po kurios išvysime Manto Meškerio ir grupės Strings of Earth Orchestra muzikinis pasirodymas.

Vėliau seks Juratės Juškaitės, Dovilės Filmanavičiūtės, Romo Zabarausko, Urtės Žukauskaitės-Zabukės pasisakymai ir visuomenei puikiai žinomų žmonių kreipimaisi. Žodį tarp ir JAV ambasadorius Lietuvoje. Nuotaiką skaidrins grupės 8 Kambarys muzikinis pasirodymas.

Renginio pabaigoje, nuo 15:35 vyks diskusija apie partnerystės įstatymą su politikais, po kurio dar kartą išvysime Manto Meškerio ir grupės Strings of Earth Orchestra pasirodymą. O renginį 16 val. vainikuos "Visos šeimos - svarbios" meninis performansas.

Renginį ves Elžbieta Latėnaitė ir Andrius Tapinas.

Programa