Kodėl žmonės būna neištikimi?

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Kodėl žmonės būna neištikimi?

Ket, 05/12/2022 - 20:00
Kategorija:
0 komentarų

Profesorė Zhana Vrangalova iš Niujorko universiteto goodhousekeeping.com sako, kad klaidingai manoma, jog neištikimi dažniau būna vyrai. Tokia tendencija buvo stebima gerokai ankščiau, o dabartinės apklausos rodo - jog padėtis pasikeitė. Tiesa neištikimybės priežastys paprastai labai panašios.

„Neseniai atliktas tyrimas parodė, kad vyrai yra linkę apgaudinėti dėl priežasčių, susijusių su seksualiniu potraukiu ir įvairove, tam tikrų situacijų, pavyzdžiui, girtumo. Bet kuriuo atveju, tiek vyrai, tiek moterys apgaudinėja dėl trijų pagrindinių priežasčių – partnerio meilės trūkumo, seksualinės įvairovės troškimo ir jau minėtų situacinių veiksnių“, – sako Zh.Vrangalova.

„Atlikdama moterų neištikimybės tyrimus aš pastebėjau, kad moterys tam ryžosi norėdamos išlikti pagrindinėje partnerystėje. Tai reiškia, kad jos manė, jog, jeigu jų seksualiniai poreikiai nebus patenkinti, teks išardyti šeimą ir sudaužyti partnerio širdį“, – kalbėjo sociologijos profesoriaus asistentė dr. Alicia Walker iš Misūrio valstijos universiteto.

Specialistės pažymi, kad neretai moterims sunkiau nutraukti santykius nei vyrams. Jos gali jausti kaltę net tada, kai santykiai yra pakankamai prastoje padėtyje.

Tiesa yra keletas ženklų, kurie rodo neištikimybę. Pirmasis - kai partneris ar partnerė vis negali paaiškinti ką veikė dalį dienos. Antras - dažni susitikimai su žmonėmis, žmogumi apie kurį jūs nieko nesate girdėję. Trečiasis - nuolatos slepiamas mobilus telefonas, kuris pasiimamas į rankas net einant į tualetą ar vonią maudytis.