F. Kirkorovas Kremliaus propagandistei: Tu su žvake stovėjai, kad viešai juodintum žmogų?

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

F. Kirkorovas Kremliaus propagandistei: Tu su žvake stovėjai, kad viešai juodintum žmogų?

Tre, 05/11/2022 - 19:30
Kategorija:
0 komentarų

GayLine.LT jau rašė apie Kremliaus propagandistės Margaritos Simonian pasisakymą, kuriuo ji apkaltino Rusijos pradėtą karą kritikuojantį Maksimą Galkiną esant gėjumi ir dėl išskaičiavimo vedus Alą Pugačiovą. M. Galkiną viešai ginti ėmėsi Filipas Kirkorovas.

F. Kirkorovas iki šiol nieko nėra pasakęs apie karą Ukrainoje. Dėl to jis yra įtrauktas į kelių šalių nepageidaujamų asmenų sąrašą. Tiesa, jis nusprendė netylėti, kai M. Simonian Pirmojo kanalo laidoje užsipuolė jam artimus žmones

„Leisiu sau pasakyti tai, ką visada apie jį galvojau. Kai žmogus, apie kurį visiems seniai aišku, kad jis gėjus, tam, kad nukreiptų dėmesį, dėl asmeninės naudos, dėl karjeros veda pagyvenusią moterį ir įtikina visą savo nelabai patiklią auditoriją, kad tarp jų tikra meilė. Ir toks žmogus leidžia sau menkinti mano gimtinę, neturėdamas nė menkiausio supratimo apie nieką – nei apie karinę operaciją (taip Rusija vadina invazija į Ukrainą – red. past.), nei apie geopolitiką“, - teigė M. Simonyan, kuriai už „veiksmus ir politiką, kenkiančius Ukrainos teritoriniam vientisumui, suverenitetui ir nepriklausomybei“ Europos Sąjunga taiko sankcijas.

F. Kirkorovas Instagram paskyroje paskelbė video, kuris jau peržiūrėtas virš milijono kartų. Jame jis atkreipė dėmesį, kad vidinės rietenos skaldo šalį, o viešų asmenų pareiga – ne skaldyti, o vienyti.

„Margarita Simonian viename iš televizijos šou labai nepagarbiai atsiliepė apie mano kolegas, Maksimą Galkiną ir Alą Pugačiovą. Ir dėl ko? Tu su žvake stovėjai, kad viešai juodintum žmogų ir jo šeimą? Kaip į tave turėtų žiūrėti Alos ir Maksimo vaikai? Kaip jie turėtų žiūrėti į savo tėvynę, kurioje žeminami jų tėvai? Kas tu leidi sau viešai žeminti žmones? Kas tau davė teisę? Margarita, tu pagrindinė redaktorė mūsų šalies ruporo“, - kreipėsi į M. Simonian Filipas Kirkorovas.

„Tu esi žurnalistė, o ne blevyzgojanti bobutė turguje, nešiojanti gandus ir apkalbas. Aš gyvenu pagal principą – elkis taip, kaip norėtum, jog su tavimi elgtųsi. Iš šiuo metu nesu tikras ar neatsiras žmonių, kurie norės viešai pasiknisti tavo skalbiniuose. O nuodėmių turi kiekvienas. Mes nesame šventieji. Jei kiekvienas žmogus mūsų šalyje apie tai susimąstytų, tai ir mums būtų bent šiek tiek lengviau gyventi“, – piktinosi atlikėjas.

Po šio video Margarita Simonian atsisakė jį komentuoti, pridurdama, kad kol F. Kirkorovas neįžeidinėja jos šalies - ji nemato reikalo reaguoti į privačius kivirčus.