Atlikėjas Mika: savo seksualinės orientacijos atradimas turi būti natūralus procesas

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Atlikėjas Mika: savo seksualinės orientacijos atradimas turi būti natūralus procesas

Ant, 05/10/2022 - 12:30
Kategorija:
0 komentarų

2007 m. Mika sudrebino pasaulį savo populiariausiu singlu „Grace Kelly“. Šiemet jis ves Eurovizijos dainų konkursą. Mika ankstyvųjų interviu metu buvo linkęs vengti atsakyti į klausimus, ar jis yra gėjus, praneša Pinknews. Tik 2012 m. jis atvirai tai pripažino.

Atsiskleidimas nebuvo labai sklandus. Žurnalistai plūdo gauti interviu tik viena tema. Mika dabar mano, kad visas gyvenimas „eina etapais“ ir žmonėms turėtų būti leista „eiti savo natūralia eiga“, tyrinėjant savo seksualumą. Jis tai padarė per savo muziką.

„Sukūriau muziką tam, kad išreikščiau save ir savo tapatybę, taip pat atrasčiau savo seksualinę orientaciją, kol neturėjau žodžių ar galimybių tai daryti įprastame kasdieniame gyvenime. Ir dėl to aš kuriu muziką – norėdamas išreikšti tai, ką man sunkiau išreikšti žodžiais arba kam man reikia laiko išreikšti. Dėl to žmonės taip pat klauso muzikos. Neturėtume to nuvertinti, tai nereiškia, kad tai nėra gerai, tai puiku. Tai tikrai būtinas dalykas“, - TV3 portale paskelbtame interviu sako atlikėjas.

Mika sako, kad jam užtruko atrasti save ir galutinai savo seksualinę orientaciją jis pripažino būdamas 20 metų.
 

 

Žymos