Kinomanija pristato 5 LGBTQ+ bendruomenę tyrinėjančius serialus (video)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Kinomanija pristato 5 LGBTQ+ bendruomenę tyrinėjančius serialus (video)

Ant, 05/10/2022 - 15:30
Kategorija:
0 komentarų

Svetainė kinomanija.lt savo žiūrovams parengė penkių LGBTQ+ tematikos serialų apžvalgą. Joje rasite penkis skirtingus, bet iš ties įdomius LGBTQ+ tematikos serialų pristatymus.

Pirmasis serialas - „Pose“ pasakoja apie afro ir lotynų amerikiečių drag kultūrą. Pagrindiniai draminio serialo personažai yra šokėjai ir modeliai, kurie varžosi dėl trofėjų ir pripažinimo šioje pogrindinėje kultūroje.

Pirmasis serialo sezonas 2019 m. buvo iš ties sėkmingas. Jo sąskaitoje - „Auksinio gaublio“ apdovanojimas už geriausią draminį televizijos serialą (dramą) ir dar vienas „Auksinis gaublys“, kuris atiteko geriausiam draminio serialo aktoriui Billy Porter. Jis taip pat už savo vaidmenį laimėjo „Emmy“. Už vaidmenį trečiajam sezone 2021 m. aktorė Michaela Jaé Rodriguez buvo nominuota „Primetime Emmy“ apdovanojimui. Konimanijos.lt teigimu - serialas ateityje turėtų atsirasti Netflix, o dabar jį galima peržiūrėti Hulu platformoje.

Atrasis serialas - „The bisexual“. Tai komiška drama apie nekasdienę draugystę tarp kambariokų. Serialą taip pat galima rasti Hulu platformoje. Serialas debiutavo 2018 m. spalio 10 d. Jungtinėje Karalystėje ir 2018 m. lapkričio 16 d. Jungtinėse Valstijose, bei buvo pasiekiamas per britų televizijos tinklo „Channel 4“ platformą.

Seriale pagrindinė herojė Londone jaučiasi pasimetusi ir vieniša. Ji pajunta jausmus savo verslo partnerei ir taip suvokia, kad yra beseksuali. Ji nusprendžia išsikraustyti ir dalintis butu su heteroseksualiu vyru. Kartu jie neriasi į kelionę, kurioje pagrindinė heroję atranda save.

„It‘s a sin“ - britų mini projektas, kuri galima pamatyti platformoje HBO Max. Penkių dalių serialas pasakoja apie homoseksualių vyrų ir jų draugų grupę ŽIV epidemijos laikotarpiu. Serialas atskleidžia LGBT+ žmonių vidinius išgyvenimus ir visuomenės požiūrį į juos prasidedant pandemijai. Serialas sulaukė neįtikėtinos sėkmės dėl nepagražintos, realistinės vaidybos.

„Feel good“ - komiška drama sukurta Mae Martin ir Joe Hampson. Du epizodus turinčiame seriale gausu tikrų Mae Martin išgyvenimų. Filmo centre - komedijinius pasirodymus rengianti mergina, kuri susipažįsta su nauja mergina ir šios imasi pažinti pasaulį kartu. Iš pradžių seriale gausu jausmų, vėliau nesusipratimų tik daugėja.

Šešių dalių pirmasis epizodas buvo pristatytas per „Channel 4“ Jungtinėje 2020 m. kovą. Vėliau paskelbtas ir  „Netflix“, kuris išleido ir antrąjį sezoną 2021 m. birželį.

Penktasis serialas - „The new normal“ skirtas atsipalaiduoti ir mintimis pabėgti nuo darbų. Serialo centre - Brajanas ir Davidas - homoseksuali pora iš Los Andželo. Iki tobulybės jų santykiuose jiems trūksta labai nedaug - ilgai laukto kūdikio.

Žymos