Vaizdo žaidime - pirmasis personažas gėjus

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Vaizdo žaidime - pirmasis personažas gėjus

Tre, 05/04/2022 - 08:30
Kategorija:
0 komentarų

Vaizdo žaidimų kūrėjai „Behavior Interactive“ ką tik paskelbė, kad jų populiarusis žaidimas „Dead by Daylight“ dabar turės pirmąjį LGBTQ+ personažą - Davidą Kingą. Apie tai rašo Out.

„Plečiantis [Dead by Daylight] pasauliui, buvo būtina užtikrinti, kad mūsų augantis veikėjų būrys atstovautų mūsų didžiulei ir įvairiapusei bendruomenei, kuri visi turi savo istorijas“, – oficialiame pranešime rašo Kanados žaidimų studija.

Studija paskelbė, kad gerbėjų pamėgtas Davidas Kingas nuo šiol bus atviras gėjus. Davidas yra vienas iš 30 išgyvenusiųjų, parodytų filme „Dead by Daylight“, ir pirmą kartą buvo pristatytas 2017 m. „V skyriuje: tamsos lopšinė“.

Daugybė žaidėjų ir fantastikos rašytojų per daugelį metų jau kėlė klausimus ar Davidas nėra queer. Tiesą sakant, daugelis fantastikos entuziastų jau yra parašę istorijas, tyrinėjančias romantiškus David Kingo ir Jake'o Parko santykius. Taigi, vaizdo žaidimų įmonė tiesiog davė tai, ko publika jau seniai norėjo.

Davido seksualumas bus pagrindinė naujausio žaidimo „Tome: Devotion“ istorija. Žaidimo kūrėjai pakvietė gerbėjus kartu tyrinėti šio herojaus gyvenimą ir sužinoti tai, ko iki šiol jie nėra atradę.