GayLine redakcija: V. Orbanas pasirinko - 2022 metų rinkimų kampanijoje pagrindiniu taikiniu taps LGBTQ+

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

GayLine redakcija: V. Orbanas pasirinko - 2022 metų rinkimų kampanijoje pagrindiniu taikiniu taps LGBTQ+

Pen, 12/17/2021 - 08:25
Kategorija:
0 komentarų

Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas paskyrė save tradicinių vertybių gynėju ir 2022 metų rinkimų kampanijoje kovos prieš „LGBT ideologiją“. 2018 metais kova prieš migrantus užtikrino konservatyvios nacionalistinės partijos „Fidesz“ triumfą.

Šiuo metu migracijos krizė nebėra tokia aktuali kaip 2018 metais, o paprasti piliečiai Vengrijoje labiau susirūpinę augančiomis kainomis ir padidėjusia infliacija. Siekdamas susigrąžinti rinkėjus - daugiausia tikinčiuosius ir gyvenančius mažesniuose miesteliuose bei kaimuose - „Fidesz“ kartu su rinkimais organizuoja ir referendumą „LGBTQ+ propagandos klausimais“.

Rinkimų kampaniją taip pat sudarys ir 20 proc. pensijų, minimalaus atlyginimo padidinimas ir nustatyta viršutinė degalų kainų riba.

Vis dėlto, pagrindinis akcentas išliks kova su „LGBTQ+
propaganda“, nes kas geriau gali sutelkti rinkėjus - kaip bendras priešas?

Kaip ir seniau, pagrindine šios kampanijos ašimi išliks vaikai ir jų interesų apsauga. V. Orbanas, praėjusį mėnesį per partijos kongresą sakė: „Mes neatsisakysime teisės ginti savo sienas... Mes tvirtiname, kad santuoka Vengrijoje yra tarp vyro ir moters, o tėvas yra vyras ir motina yra moteris...ir jie (LGBTQ+) turėtų palikti mūsų vaikus ramybėje“.

Parengta pagal užsienio spaudą.