Renginiui „Visos šeimos – svarbios“ reikalingi RĖMĖJAI!

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Renginiui „Visos šeimos – svarbios“ reikalingi RĖMĖJAI!

Tre, 04/20/2022 - 18:00
Kategorija:
0 komentarų

„Mamos už LGBTQ+ vaikus“ organizacija š. m. gegužės 15 dieną – Tarptautinę šeimos dieną – organizuoja renginį Vilniuje, Katedros aikštėje „Visos šeimos – svarbios“. Kaip ir kiekvienam renginiui surengti reikia lėšų. Organizatoriai prašo visų prisidėti prie šio renginio ir padėti jam įvykti.

"Į renginį kviečiamos visos šeimos: gyvenantys santuokoje ir be jos, turintys vaikų ir jų neplanuojantys, vieniši tėvai, vienos lyties šeimos, seneliai, auginantys anūkus ir visi tie, kurie laiko save šeima. Renginio metu pasisakys įvairių šeimų atstovai, žinomi žmonės, į renginį pakvietėme ir kunigą jėzuitą. Gerą nuotaiką kurs muzikantai, vaikų lauks erdvė, kurioje bus galima pūsti muilo burbulus, piešti ir džiaugtis buvimu kartu.

Tikimės, kad visos ir visokios šeimos gali būti kartu, gali kurti ir prisidėti prie geresnės visuomenės kūrimo, nepaisant to, kad šiandien dalis visuomenės į kai kurias šeimas žiūri kaip į nepilnavertes, o dalis politikų vis dar skirsto šeimas į „tikras“ ir ne", - rašoma Facebook kvietime.

"Gal jūs esate tie, kurie, taip pat kaip ir mes, galvojate, kad Lietuvoje tilpsim visi? Ir kad visos šeimos yra vienodai svarbios valstybei. Prisidėkit prie „Mamos už LGBTQ+ vaikus“ renginio! Kad mūsų balsas nuskambėtų garsiau. Kartu su jūsų pagalba", - socialiniame tinkle dalijasi prieš pusę metų įkurtos „Mamos už LGBTQ+ vaikus“ organizacijos narės.

Prisidėti prie renginio galima aukojant:

„Mamos už LGBTQ+ vaikus“

Įm. kodas: 300047647

Adresas: Pašilaičių g. 5-95, 06115 Vilnius

Sąskaitos Nr.: LT84 7300 0101 6999 6476