Birželio 20 d. - Valstybinis Jaunimo Teatras - SHOPPING & FUCKING

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Birželio 20 d. - Valstybinis Jaunimo Teatras - SHOPPING & FUCKING

Ant, 06/03/2025 - 15:30
Kategorija:
0 komentarų

1996 metais Europos teatruose sprogo jauno, dar mažai žinomo britų dramaturgo Marko Ravenhillo „bomba“ pavadinimu „Shopping and Fucking“. Su to paties pavadinimo spektakliu gimė „Oskaro Koršunovo teatras“. Šiandien pjesė „Shopping and Fucking“ sugrįžta į Lietuvos sceną jauniausios kartos kūrėjų interpretacijoje.

Dabar, kai nustebinti žiūrovą pjesėje aptariamomis temomis vis sunkiau, aktualus tebelieka esminis pjesės klausimas: ar šiandieninėje visuomenėje yra vietos tikriems jausmams? – sako naujojo pastatymo režisierius Jonas Kuprevičius.

Įsimintinus vaidmenis spektaklyje kuriantys talentingi jauniausios kartos aktoriai pasakoja apie savo kartą – priklausomą ir žaidžiančią, pasimetusią ir jautrią, traumuotą ir ieškančią savo vietos, draugystės, žmogiško artumo veidmainiškoje mūsų laikų vartotojiškoje visuomenėje.

Spektaklis rodomas bendradarbiaujant su Lietuvos muzikos ir teatro akademija.

Spektaklį pamatyti galite - 2025-06-20 18:30 val. Bilietai ČIA.

Žymos