Erekcija priklauso ir nuo to ką valgote

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Erekcija priklauso ir nuo to ką valgote

Sek, 03/06/2022 - 13:00
Kategorija:
0 komentarų

Nesveikas maistas – vienas iš svarbiausių širdies ir kraujagyslių ligų rizikos faktorių. Varpose esančios kraujagyslės tokios smulkios, kad būtent jos pirmiausiai sureaguoja į per didelį cholesterolio kiekį, nesveiką mitybą, per mažą judrumą, nesaikingą alkoholio vartojimą ir kitus žalingus įpročius, rašo sveikaszmogus. Sveika mityba – vienas iš būdų ilgiau džiaugtis gera erekcija. Tad ką gi valgyti, kad erekcijos funkcija kuo ilgiau išliktų stabili?

Riešutai

Vyrams rekomenduojama užkandžiams rinktis ne šokoladinius batonėlius ar gruzdintas bulvytes, bet ... riešutus! Puikiai tiks graikiniai riešutai, migdolai, lazdyno riešutai, pistacijos ir kt. Juose daug gerųjų riebalų, vitaminų, mineralų ir aminorūgščių. Šios medžiagos labai svarbios ne tik normaliai vyro erekcijai, bet ir lytiniam potraukiui bei seksualiniam pasitenkinimui.

Vienas atliktas tyrimas parodė, kad jau po trijų savaičių kasdienio riešutų valgymo kraujyje statistiškai reikšmingai sumažėjo „blogojo“ cholesterolio kiekis ir padidėjo „gerojo“ cholesterolio kiekis. Toks poveikis pastebėtas kasdien suvalgant po 100 gramų riešutų – tai maždaug sauja šio naudingo maisto produkto.

Uogos, vaisiai

Daug flavonoidų, tokių kaip antocianinai, flavonai ir kt., turi įvairūs ryškūs vaisiai, daržovės ir uogos, pavyzdžiui, mėlynės, apelsinai, gervuogės, braškės, brokoliai, špinatai, papajos ir kt. Paprastai tariant, vyrams kasdien reikėtų valgyti kuo daugiau vaisių, daržovių ir uogų. Rekomenduojama per dieną suvalgyti bent 400-600 gramų daržovių ir bent 300-400 gramų vaisių bei uogų.

Kuo daugiau, tuo geriau, mat vienas didelės apimties ir ilgai trukęs mokslinis tyrimas parodė, kad tiems vyrams, kurie reguliariai valgė maisto produktus su didesniais kiekiais flavonoidų, erekcijos sutrikimų rizika buvo statistiškai reikšmingai mažesnė nei tiems, kurie tokių produktų nevalgė arba valgė labai mažai.

Daugiau SveikasZmogus.