Erekcijos gerinimas namų sąlygomis: įmanoma?

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Erekcijos gerinimas namų sąlygomis: įmanoma?

Št, 03/05/2022 - 19:30
Kategorija:
0 komentarų

Seksas yra labai svarbi, daug malonumo suteikianti gyvenimo dalis. Žinoma, tik tokiu atveju, kai seksas yra geras ir nekyla jokie erekcijos sutrikimai, rašo rokiskiosirena. Deja, dėl prastos mitybos, dažnai per menko fizinio aktyvumo ir net per dažnos masturbacijos žiūrint porno filmus – erekcijos sutrikimai yra gana dažnas XXI amžiaus žmogaus gyvenimo palydovas.

Yra daug būdų, kurie gali padėti Jums sušvelninti erekciją sukeliančias priežastis. Kai jos bus mažesnės – dažniausiai ir erekcijos sutrikimai išnyks. Svarbiausia, kad pagerės ne tik lytinis gyvenimas, tačiau taip pat ir pakis kitos gyvenimo sferos, kurios dažniausiai užtikrina kur kas geresnę gyvenimo kokybę.

  •         Maistas.

Koks maistas pagerins erekciją? Keli galimi variantai, kuriuos tikrai verta išbandyti – apačioje.

  1.     Valgykite kuo mažiau tokių maisto produktų, kurie kenkia širdžiai. Tai yra riebūs, kepti mėsos gaminiai.
  2.     Taip pat siūlome kasdienę mitybą papildyti dietiniu maistu. Kuo mažesnis kūno svoris – tuo širdis bus sveikesnė ir dažniausiai seksas – malonesnis.
  3.     Cholesterolio kiekis organizme – gana dažnas erekcijos problemų sukėlėjas. Siūlome tai įvertinti ir rinktis maisto produktus, kurie nedidina cholesterolio kiekio kraujyje.
  4.     Neatsakingas alkoholio vartojimas, žinoma, yra gana dažnas erekcijos sutrikimų palydovas. Taigi, reikia mažinti kiekius.

Svarbiausia rinktis sveiką maistą, kuris dažniausiai padeda pirmiausia nugalėti įvairias sveikatos problemas, o paskui ir erekcijos sutrikimus.

  •         Fizinis aktyvumas.

Pats seksas iš savęs yra labai geras fizinis aktyvumas, kuriuo reikia mėgautis kuo dažniau. Visgi, jeigu šiuo metu išgyvenate „sekso badą“ – tokiu atveju siūlome į savo kasdienybę įtraukti daugiau judėjimo, kuris pirmiausia pagerins Jūsų fizinę bei psichologinę sveikatą, o paskui ir sugrąžins į gyvenimą lytinį aktyvumą. Nereikia labai intensyviai sportuoti. Dažniausiai minimali kasdieninė mankšta daro stebuklus.

  •         Sveikos mintys.

Greta sveiko kūno taip pat reikia daugiau dėmesio skirti ir sveikoms mintims, kurios dažniausia yra gero sekso palydovės. Ne veltui depresija sergantys vyrai dažniausiai skundžiasi ir lytinėmis problemomis. Sąveika yra labai aktyvi. Kartais apsilankymas pas psichologą gali padėti sutvarkyti seksualines problemas, tad svarbus visapusiškas tų problemų mažinimas.

  •         Patikimas partneris.

Galiausiai, erekcijos sutrikimams sumažinti taip pat yra reikalingas patikimas partneris arba partnerė, kuri paskatins, patars kartu ieškos problemos sprendimo būdų. Dažniausiai palaikymas esant tokiai problemai tampa labai svarbus. Blogai, kai vyrai užsidaro savyje ir nenori ieškoti tinkamiausio problemos sprendimo būdo. Jis tikrai yra, tik reikia imtis priemonių.

Daugiau Rokiskiosirena.