Adele koncerto metu užtildė homofobą: „Ar tu visiškai kvailas?“ (video)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Adele koncerto metu užtildė homofobą: „Ar tu visiškai kvailas?“ (video)

Št, 06/15/2024 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Tūkstančiai žmonių išreiškė palaikymą visame pasaulyje žinomai dainininkei Adelei, kuri pro ausis nepraleido homofobinio pasisakymo savo koncerto metu. Vienam žmogui iš salės sušukus - „Pride užknisa“ – atlikėja neliko skolinga.

Koncerto metu Adele mėgsta bendrauti su publika. Ji pristato dainas, pasidalina savo mintimis bei papasakoja kaip gimė vienas ar kitas kūrinys. Koncerto Las Vegase metu, vienas iš žiūrovų garsiai išreiškė nepritarimą LGBTQ+ eitynėms, kurios skirtos atkreipti visuomenės dėmesį į šios bendruomenės narių diskriminaciją.

Adele iš karto sureagavo: „Kas tai buvo? Ar tu ką tik pasakei: „Pride užknisa?“.  „Ar tu atėjai į mano šou, kad pasakytum, jog „Pride“ yra šlykštu? Ar tu visiškai kvailas?“, - teigė dainininkė. - „Jei neturi nieko gražaus pasakyti, tai tylėk“. Ši Adelės reakcija buvo palydėta gausiais publikos aplodismentais ir palaikymo šūksniais.

Šį įvykį užfiksavo vienas iš koncerto žiūrovų ir pasidalino socialiniame tinkle TikTok. Vėliau jis išplito ir kituose socialiniuose tinkluose bei sulaukė tūkstančių reakcijų ir komentarų.

Adele aiškiai parodė, kad homofobija negali būti toleruojama jokia forma.