Amberli pristatė debiutinę dainą ir vaizdo klipą „Tu Šalia“ (video)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Amberli pristatė debiutinę dainą ir vaizdo klipą „Tu Šalia“ (video)

Ant, 06/11/2024 - 12:15
Kategorija:
0 komentarų

„Tai daina apie lengvą išprotėjimą, kuomet geriau mąstysi „kas būtų, jei būtų“, nei grįši į realybę“, - sako atlikėja pristatydama pirmąją autorinę dainą „Tu šalia“. Kviečiame pamatyti seksualumu alsuojantį vaizdo klipą.

Daina „Tu šalia“ atveria atlikėjos asmeninio gyvenimo užkulisius ir leidžia klausytojui išgirsti tam tikru gyvenimo periodu išgyventas emocijas.

„Šią dainą parašiau prieš kelis metus, tačiau tuomet neturėjau didelio noro ją viešai skelbti. Tikriausiai buvo nemalonu dalintis, kuomet dar išgyvenau tai ką parašiau, o šiai dienai jaučiuosi saugiai ir patogiai, netgi įdomu prisiminti ir išgirsti savo istoriją“, - teigia Amberli.

Anot atlikėjos, daina parašyta per kelias dienas, kai susikaupė daug emocijų ir norėjosi jas išlieti ant popieriaus.

„Tai daina apie meilę, kuri neturi ateities, tačiau širdis nesugeba taip lengvai visko paleisti ir nustoti kurti siužetą po siužeto.. Kas būtų, jei būtų“, - prisipažįsta dainininkė. – „Įsiklausius į žodžius galima išgirsti perteikiamą pasimetimą, nerimą ir net lengvą išprotėjimą, kuomet nebežinai kada sustoti, bet taip nori išsivaduoti ir, kaip dainoje skamba, „pajausti ramybę“.

Daina įrašyta bendradarbiaujant su muzikos prodiuseriu Dapa Deep (Dariumi Beinoravičiumi).