Auštrevičius sužibėjo: prakalbo apie rinkėjų viliojimą lakstant su gaidžio plunksnomis

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Auštrevičius sužibėjo: prakalbo apie rinkėjų viliojimą lakstant su gaidžio plunksnomis

Pir, 06/10/2024 - 11:21
Kategorija:
0 komentarų

Arogancija garsėjantis Europos Parlamento narys, liberalas Petras Auštrevičius vakar pareiškė, kad jo partija priešingai nei kitos – dėjo pastangas argumentais, o ne lozungais paskatinti rinkėjus už ją balsuoti. Jis pasitelkė įžeidžią frazę, kuri iš karto buvo susieta su Laisvės partijos Seimo nariu Tomu Vytautu Raskevičiumi ir jo dėvėta apranga Vilnius Pride metu.

„Stengėmės rinkėjui paaiškinti, įtikinti, nesipuošėme gaidžio plunksnomis ir nelakstėme“, - rinkimų į Europos Parlamentą naktį sakė Petras Auštrevičius.

Į šį pasisakymą netruko sureaguoti ir T. V. Raskevičius. „Jei kolega Petras Auštrevičius kada nors planuotų pasipuošti spalvotomis “gaidžio plunksnomis”, kreipkitės - paskolinsiu neatlygintinai!“, - rašė politikas socialiniame tinkle Facebook.

Šiandien spaudos konferencijoje paklaustas apie minėtą pasisakymą P. Auštrevičius prakalbo apie kai kurių politikų apsimetinėjimą klounais.

„Mano komentaras buvo skirtas tiems, kurie, žinote, rinkimų kampanijos metu bando pasinaudoti vienkartinėmis akimirkomis ar veiksmais, vaidindami labai karingus, labai kovojančius už kažką politikus, arba apsimeta klounais – tikrąja to žodžio prasme, juokina žmones. O rinkėjai mano, kad tai realybė“, - sakė liberalas.