Trys metai kartu: gėjai pingvinai švenčia sukaktuves (video)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Trys metai kartu: gėjai pingvinai švenčia sukaktuves (video)

Pir, 12/06/2021 - 08:00
Kategorija:
0 komentarų

Gėjai pingvinai Sphen ir Magic šiomis dienomis švenčia savo draugystės trečiąsias metines, praneša Out. Jie gyvena Sidnėjaus akvariume. Akvariumo atstovas atskleidė, kad garsioji tos pačios lyties pingvinų pora šią progą pasitiks ypatingai – su specialiu šaldytos žuvies pyragu.

„Jie persikėlė savo namus, yra visiškai naujoje lizdo vietoje ir vis dar yra viena stipriausių mūsų porų ekspozicijoje“, - sako pingvinų prižiūrėtoja Kiera Ponting.

Ji pridūrė, kad „net ir per trečiąją jų sukaktį meilės ir įsipareigojimo liepsnos vis dar dega mūsų mielų smokingais vilkinčių draugų viduje. Magic vis dar reguliariai išrenka patį tobuliausią akmenuką, kurį jis gali (padovanoti) Sphenui, parodydamas, koks puikus medžiotojas ir partneris jis gali būti“.

„Jie yra puikus pavyzdys likusiai kolonijos daliai, įrodant kokie stiprūs gali būti ryšiai“, – teigia Kiera Ponting.
Pingvinai vienu metu gali išperinti tik vieną kiaušinį, todėl poroms, kurių lizdas yra tuščias, paprastai duodama papildomų kiaušinių. Sphen ir Magic kartu jau išperino du kiaušinius. Du gėjai buvo dėmesingi tėvai, kurie visada turėjo didžiausią ir švariausią lizdą kolonijoje.

Tos pačios lyties santykiai nėra neįprasti tarp pingvinų, įskaitant Gentoo pingvinus. Praėjusiais metais lesbiečių pora Electra ir Viola išperino pingvinų jauniklį Oceanogràphic akvariume Valensijoje, Ispanijoje.

Daugiau Out.com.

Žymos