Mamos atsakas į trans sūnaus kūrybišką atsiskleidimą sulaukė tūkstančius reakcijų

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Mamos atsakas į trans sūnaus kūrybišką atsiskleidimą sulaukė tūkstančius reakcijų

Ant, 12/07/2021 - 08:20
Kategorija:
0 komentarų

Kolorado valstijoje gyvenanti mama pasidalijo kūrybingu jos sūnaus darbu, rašo PinkNews. Tokiu būdu jis nusprendė atskleisti savo mamai seksualinę orientaciją.

Cherie Garcia Twitter paskyroje pasidalijo nuotrauka, kurioje užfiksuotas jos sūnaus raštelis. Jį trans sūnus mamai įteikė voke su prašymu neskaityti laiško, kol jis neišeis iš namų.

„Sveikiname!“, - rašoma laiške. - „Dabar esate išdidi savo sūnaus savininkė. Prašau, dabar į mane kreipkitės naudojant jie/jos įvardžius“.

Raštelyje mama iš karto pastebėjo ir rašybos klaidą. Perskaičiusi laišką, ji iš karto susisiekė su savo sūnumi, kad pasakytų, jog palaiko jį ir pasijuokė iš padarytos nelemtos rašybos klaidos.

„Atidariusi voką paskambinau ir pranešiau (jam), kad vienintelis blogas dalykas yra „r“ (raidė), kurią jis netyčia paliko (žodyje) sveikiname“.

„Twitter“ žinutė jau sulaukė beveik 25 000 vartotojų dėmesio. Daugelis kitų trans vaikų tėvų sveikino motiną ir sūnų bei dalijosi savo patirtimi.

Vėlesniuose Twitter pranešimuose Cherie Garcia ir toliau pabrėžė, kad priima savo trans sūnų koks jis yra: „Mano vaikai negali padaryti kažko, kad prarastų mano paramą ir besąlygišką meilę. Aš meldžiuosi už kiekvieną iš jų, kad jie būtų savimi, be kompromisų. Mano paauglys aiškinasi dalykus ir aš jį palaikau 100 procentų, nes Dievas abu mano kūdikius sukūrė tobulai“.

Daugiau PinkNews.