Romas Zabarauskas: Nepaisant politinių intrigų ir sunkaus fono, rinkitės būti atviri

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Romas Zabarauskas: Nepaisant politinių intrigų ir sunkaus fono, rinkitės būti atviri

Tre, 12/08/2021 - 12:41
Kategorija:
0 komentarų

Kino režisierius, Jungtinėse Amerikos Valstijose LGBTQ+ lyderio apdovanojimą pelnęs Romas Zabarauskas socialiniame tinke Facebook pasidalino savo išgyvenimais ir nuotrauka su mylimuoju.

"Gyvenimas dviejų vyrų poroje nėra savaime išskirtinis. Bet įdomu vis atsiminti: hey, didžioji dalis Lietuvos mūsų nekenčia, nes gyvename kartu ir to neslepiame. Visuomenė verčiau norėtų, kad susituoktume su moterimis ir patyliukais būtume joms neištikimi su vyrais, jei jau turime tam poreikį. Arba apsiribotume slaptais santykiais, o į renginius eitume su geriausiomis draugėmis, tarsi netyčia paskui susitikdami visi keturiese", - rašo režisierius.

"Svarbiausia, gink dieve, kad nebūtume įprasta pora, juolab laiminga: tai jau griauna katalikiškas vertybes ir valstybės pamatus. Kas gali būti blogiau, nei du mylintys žmonės ilgalaikiuose santykiuose?

Šias mintis kartais atsiminti – fantastiškas jausmas. Vis įdomiau gyventi. Bet daug kam per žiemos šventes turėtų būti liūdna, tarsi priverstiems vaidinti prieš savo šeimą ir artimuosius. Jums linkime stiprybės, ir ryžto visgi būti savimi. Nepaisant politinių intrigų ir sunkaus fono, rinkitės būti atviri, nes šis kelias – prasmingas, teigiamas ir vienintelis, galintis padėti susikalbėti", - ragina Romas.