+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

7 patarimai kaip tinkamai pasirengti meilės nuotykių paieškoms

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

7 patarimai kaip tinkamai pasirengti meilės nuotykių paieškoms

Pen, 01/26/2024 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Na tik nereikia sakyti, kad vieno karto susitikimai tėra dabartinio jaunimo išsigalvojimas. Meilės nuotykių ieškota ir seniau, tik gal ne visi nori apie tai kalbėti. O mes kalbame ir patiekiame kelis patarimus kaip tam pasiruošti.

Prieš pradedant ko nors ieškoti - ar ilgalaikių santykių, ar tiesiog nuotykio - reikėtų atminti šiuo kelis paprastus dalykus:

  • Pasitikėjimas

Pasitikėkite savimi, nes būtent tokie žmonės traukia kitus. Tiesa, tai nereiškia, kad reikia tapti arogantiškais ir nuvertinti aplinkinius. Toks elgesys tiesiog pakenktų jums.

Pasitikėjimas pirmiausia rodo, kad vertinate save, nesate užsidarę ir su jumis bus paprasta bendrauti.

  • Poreikiai

Jei norite leistis į paieškas - pirmiausia atsakykite į klausimą ką norite rasti. Net jei tai tik vienkartinis susitikimas - turėkite bent kelis kriterijus, kurie jums padės apsispręsti ar norite tęsti bendravimą su konkrečiu žmogumi.

  • Lūkesčiai

Visuomet yra gerai žinoti ko nori. Kita vertus - tai negali būti kažkas kas neegzistuoja, arba gyvena tik jūsų svajose. Būkite realistai - jis/ji/jie neatjos ant balto žirgo su puokšte rožių į pirmąjį pasimatymą.

Mes patariame neprisikurti istorijų kaip turėtų vykti jūsų pirmasis susitikimas. Vis tiek realybėje viskas vyks kitaip. Tiesiog neturėkite jokių plano, neprisifantazuokite kas ką pasakys ar padarys - mėgaukitės tuo kas vyksta ir tiek.

  • Ketinimai

Kai jau žinosite ko ieškote, nebus sunku pasakyti ir kitam žmogui, ko iš pasimatymo tikitės. Ar jūs norite tik intymių santykių, o gal ieškote draugijos pasivaikščioti po miestą, bendrauti ar eiti į sporto klubą sportuoti drauge - žodžiu kiti turi žinoti ko iš jūsų tikėtis.

  • Elgsena

Kiekvienas iš mūsų turime tam tikrų įpročių, pavyzdžiui - mėgstame miegoti vieni, ar kurį laiką neatsakome į sms kai ją gauname, o gal keliamės 7 ryto, kad suspėtume pasportuoti. Jei jau turite tokių savo gyvenimo rutinos taisyklių ir jos gali daryti įtaką jūsų bendravimui - informuokite ji/ją/juos. Tai padės išvengti kuriozinių situacijų.

  • Gerbkite privatumą

Kiekvienas žmogus pats sprendžia kiek pasakoti apie save, ką atskleisti, ką nutylėti. Jei žmogus nori privatumo - nespauskite jo. Tai to žmogus pasirinkimas. Paprastas pavyzdys - pažinčių programėlės anketoje žmogus nurodė, kad nesiunčia savo nuogo kūno fotografijų. Kodėl jūs turėtumėte prašyti vis tiek jas atsiųsti? Jei žmogus renkasi to nedaryti - tai jo sprendimas. Gerbdami jį parodome, kad vertiname kiekvieną žmogų koks jis yra.

  • Ribos

Prisiminkite, kad niekas neturi teisės verti daryti dalykus, kurių jūs nenorite. Jei kažkas vyksta, kas kelia jums nepatogumus - sakykite tai, stabdykite veiksmus nedelsiant. Kuo ilgiau lauksite - tuo didesnį diskomfortą patirsite.