+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Keliose sekso scenose suaugusiųjų filmų žvaigždė Austin Wolf nusifilmavo per vieną dieną?

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Keliose sekso scenose suaugusiųjų filmų žvaigždė Austin Wolf nusifilmavo per vieną dieną?

Sek, 12/10/2023 - 19:59
Kategorija:
0 komentarų

Austin Wolfyra yra viena labiausiai atpažįstamų suaugusiųjų pramogų industrijos žvaigždžių. Jis neseniai dalyvavo ir „Collab Week“ šventėje Puerto Valjartoje, Meksikoje bei filmavosi su kitais gėjams skirtų filmų aktoriais. Pride atskleidžia keliose scenose per vieną dieną jam pavyko nusifilmuoti.

Vienuolika. Taip, vienuolika. Greičiausiai tai sunku įsivaizduoti, juo labiau, kad kiekvienoje iš jų aktorius turėjo būti tinkamai pasirengęs.

„Palauk, kol pamatysi šiuos vyrukus... ir rungtynes? Buvo akimirkų, kai dariau šiuos dalykus, ir žinau, kad vienuolika skamba labai daug, bet tave tiesiog veda į priekį jaudulys. Aš labai didžiuojuosi savimi ir savo komanda“, – Pride.com sakė aktorius.

Nors vienuolika skamba iš ties įspūdingai, bet taip norėta išnaudoti laiką kai visi porno aktoriai yra vienoje vietoje ir kiekvienas jų gali gauti sceną, kuria galės pasidalinti su savo sekėjais. Tokių mini scenų nufilmuota labai daug, kaip ir ilgesnių – kurios kurtos kelias dienas.

„Manau, kad tai tikriausiai arti 40... bet 40 tikrų bendradarbiavimų, neskaitant trijų ar keturių minučių vaizdo įrašų, kurie kartais nutinka, ypač viešai. Manau, kad kažkur nuo 40 iki 45... gali būti daugiau“, - pasakojo Austin Wolfyra.