„American Idol“ žvaigždė pristatė naują dainą (foto, audio)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

„American Idol“ žvaigždė pristatė naują dainą (foto, audio)

Sek, 09/17/2023 - 14:00
Kategorija:
0 komentarų

Buvusi realybės televizijos žvaigždė Jim Verraros išleido naują singlą „Take My Bow“. Jis išgarsėjo prieš 21 metus, kai pirmajame „American Idol“ sezone užėmė devintą vietą. Dainininkas atskleidė, kad yra gėjus 2002 m., dalyvaudamas „American Idols LIVE!“ turo pasirodymuose. Tuomet jis tapo pirmuoju homoseksualumo neslepiančiu šio šou finalininku.

Nors Jim Verraros dabar geriau žinomas dėl savo seksualių nuotraukų socialiniuose tinkluose, šį kartą jis grįžta su nauja daina „Take a Bow“.

„Negaliu sulaukti, vaikinai. ! Rytoj! Praėjo 12 metų... tiek daug minčių galvoje apie grįžimą prie muzikos... bet mane taip įkvepia mūsų bendruomenė ir tai suteikė vilties, kad gal ir man atsiras vietos. Tikiuosi, kad jums patiks tai“, - prieš kelias dienas rašė jis.

Ir apie ką ta naujoji daina - žinoma apie seksą. „Matai mane per televizorių, bet tu galvoji apie mane privačioje aplinkose, aš galiu būti tavo filmas, galėčiau būti tavo meilės scena, mažutis, jei leistum, oi“, - dainuoja jis. - „Galėčiau būti tavo žvaigždė, galėčiau būti tavo paleistuvis, galėčiau būti skeletas, kurį laikai savo spintoje. Aš galiu būti tavo nešvari, maža paslaptis“.