Jamie Lee Curtis žada ginti trans teises dėl savo dukros

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Jamie Lee Curtis žada ginti trans teises dėl savo dukros

Ant, 08/01/2023 - 16:27
Kategorija:
0 komentarų

„Būti tėvais reiškia meilę, o aš myliu Ruby“, – apie savo vaiką sakė „Oskaro“ laureatė, aktorė Jamie Lee Curtis. Kalbėdama apie savo dukrą ji teigė, kad jos darbas yra „kovoti ir ginti [ją nuo]“ transfobijos“.

Prieš kelias dienas Jungtinėse Amerikos Valstijose parodytame interviu aktorė pasakojo apie savo dukrą.

„Tai yra mano dukra – šis žmogus atėjo pas mane ir pasakė: „Štai kas aš esu“. Ir mano darbas yra atsakyti: „Sveika atvykusi namo“. Aš kovosiu ir ginsiu jos teisę egzistuoti nuo kiekvieno, kuris teigia, kad ji to neverta. Tokių žmonių yra“, - MSNBC eteryje kalbėjo aktorė.

2021 m. duodama interviu AARP aktorė prabilo apie savo vaiko transeksualumą. Tuomet ji sakė: „[Mes] stebėjome žavėdamiesi ir didžiuodamiesi, kaip mūsų sūnus tapo mūsų dukra Ruby“.

Ruby yra Jamie ir jos vyro Christopher Guest, britų kilmės amerikiečių aktoriaus ir režisieriaus, įvaikinta dukra. 2023 m. laimėtą „Oskarą“ aktorė taip pat paskyrė jos dukrai Ruby.

Aktorė ne kartą yra išreiškusi pasibjaurėjimą politikų išpuoliais prieš trans žmones. „Trans žmonės čia buvo visada ir niekur nedings. Čia nėra ideologijos. Tai paprasta. Trans teisės yra žmogaus teisės. Visi, kas teigia priešingai, yra neteisūs“, - rašė ji šiemet socialiniame tinkle Facebook.