Prieš šiandienos atrankos į Euroviziją pusfinalį Lolita Zero ragina išsilaisvinti iš savo demonų

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Prieš šiandienos atrankos į Euroviziją pusfinalį Lolita Zero ragina išsilaisvinti iš savo demonų

Št, 01/29/2022 - 15:00
Kategorija:
0 komentarų

Šeštadienio vakarą nuo 21 val. LRT televizijos eteryje – pirmasis „Pabandom iš naujo!“ pusfinalis, po kurio paaiškės laimingieji, pateksiantys į projekto finalą. Tik keturi iš devynių pirmojo pusfinalio dalyvių gaus galimybę varžytis dėl kelialapio į didžiąją „Eurovizijos“ sceną. Dėl vietos finale kovos ir Lolita Zero.

Jai teks dėl komisijos ir žiūrovų balsų susigrumti su Elonu Pokanevič, Joseph June, Emilijana, „Queens of Roses“, Erica Jennings, Juste Kraujelyte, Gebrasy, Gintare Korsakaite. Žinant tai, kad konkurso komisija visuomet "gailėjo" balų Lolitai, jai prireiks gausaus žiūrovų palaikymo.

GayLine.LT redakcijai Lolita sakė:

Norėčiau kad žmonės žvelgtų giliau. Kad išsilaisvintų iš savo demonų. Kad nesiuntinėtų vieni kitų į visas 4 puses… Aš nesu jūsų motina, kad tai paaiškinčiau. Dirbkit! Dirbkim visi su savim, kad padaryti pasaulį geresniu"

"Į Euroviziją reikia siųsti tai, kas nauja, kas netikėta, nebedarykim klaidų…", - ragino Lolita.

Lolitos Zero personažą įkūnijantis aktorius, choreografas, režisierius Gytis Ivanauskas LRT sakė, jog laiko pasiruošimui daug neturėjo, tačiau savo pasirodymu liko patenkintas.

"Po šeštadienio, sužinoję, kad pasirodysime finale, dar spėjome susitikti su šokėjais, dar kartą aptarėme mūsų kūrinio žinutę ir įsikvėpėme vienas nuo kito stiprybės. Taigi po šio pasirodymo jaučiamės geriau nei po pirmojo. Manau, kad buvo smarkiai geriau“, - sakė Lolita.

Balsuoti už labiausiai patikusią dainą žiūrovai galės skambindami arba siųsdami trumpąsias žinutes telefono numeriu 1669 (vieno skambučio ar žinutės kaina – 0,60 euro). Iš vieno mobilaus telefono numerio per vakarą bus galima atiduoti daugiausia penkis balsus. Žiūrovų balsavimo rezultatai, kaip ir komisijos balai, bus skelbiami laidos pabaigoje.

Po savaitės, vasario 5-ąją, numatytas antrasis „Pabandom iš naujo!“ pusfinalis, kuriame pečius surems dar devyni atrankų dalyviai. Burtai lėmė, kad antrajame pusfinalyje varžysis Mary Mo, Vilija Matačiūnaitė, Urtė Šilagalytė, Ieva Zasimauskaitė, Augustė Vedrickaitė, Rūta Loop, Titas ir Benas, Monika Liu ir Moosu X.