+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Izraelyje nužudyta 18 metų lesbietė. Policija vangiai reagavo į jos pernešimus apie brolių smurtą

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Izraelyje nužudyta 18 metų lesbietė. Policija vangiai reagavo į jos pernešimus apie brolių smurtą

Pen, 06/16/2023 - 13:01
Kategorija:
0 komentarų

Praėjusią savaitė Izraelį sukrėtė žinia apie 18 metų jaunos lesbietės nužudymą. Dabar aiškėja, kad ji dar prieš trejus metus kreipėsi į policiją dėl jos brolių homofobinio elgesio. Įtariama, kad būtent vienas iš jų ir įvykdė nusikaltimą.

15 metų Sarit Ahmad kreipėsi į vietos policiją ir pareigūnams teigė, kad vienas iš jos brolių siūlė 56 tūkstančių Amerikos dolerių atlygį tam, kas ją nužudys, praneša Timesofisrael. Kitas jos brolis grasino durti jai peiliu į pilvą, kai sužinojo, jog ji draugauja su moterimi.

„Grįžusi namo sėdėjau svetainėje su mama ir seserimi. Mano tėvas stovėjo, o brolis man pasakė: „Kas vyksta tarp tavęs ir šios merginos?“ Nenorėjau sakyti, kad tai mano mergina, todėl pasakiau: „Tai tik draugė“. „Nusižudyk, taip tau geriau“. Pasakiau gerai, ir išėjau“, – policijai pasakojo mergina.

Pranešime policijai ji aprašė ir išgirstą tėvo bei brolio ginčą. Jo metu brolis grasino „sumokėti 200 000 NIS tam, kas mane nužudys“. Ji taip pat pasakojo, kad kitas jos brolis pagrasino ją nudurti, kai išgirdo jos kalbas apie savo merginą su tėvais. „Dursiu jai peiliu į pilvą. Po to išgersiu alaus, lyg nieko nebūtų nutikę“, – tuomet sakė moters brolis.

Remiantis hebrajų žiniasklaidos pranešimais, Sarit Ahmad buvo priversta bėgti iš namų ir prisiglaudė moterų prieglaudoje, kurioje gyveno metus.

„Jis paėmė mano telefoną ir pagrasino, kad kažkam sumokės, kad mane nužudytų. Jis grasino kelis kartus“, – S. Ahmad sakė policijai 2020 metais. - „Kalbėjausi su savo tėvu ir jam pasakiau: „Aš esu tavo dukra ir tu turi mane priimti.“ Pasakiau jam, kad esu lesbietė. Jis pradėjo sakyti: „Tu ne tokia, ir jei tavo broliai tai išgirs, jie tave nužudys“.

Praėjusį mėnesį ji taip pat sulaukė grasinimų iš savo brolio ir pateikė dar vieną skundą policijai, bei nusprendė persikelti į prieglaudą Beeršeboje. Tačiau netrukus ji persigalvojo ir persikėlė gyventi pas seserį į šiaurinį Sajuro miestelį.

Birželio 9 d. vakarinėje Galilėjoje ji buvo nušauta tuo metu kai važiavo transporto priemone. Sarit Ahmad tėvas duodamas interviu žiniasklaidai tvirtino, kad jos broliai negali būti atsakingi už žmogžudystę ir niekada negrasino savo seseriai.

Vis dėlto, policija mano kitaip. Įtariama, kad ji buvo nušauta būtent dėl savo seksualinės orientacijos. Moteris priklausė arabų bendruomenei.

 

Nuotr. timesofisrael:

timesofisrael